התקפי רעב - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום...אני נמצאת בשבוע 5 וזהו ההריון השני שלי...יש לי התקפי בחילה כל הזמן ומידיי כמה שעות הבחילה נהפכת להתקף רעב מטורף אבל כשאני מתחילה לאכול אני בקושי יכולה לסיים חצי מנה...ואם אני לא אוכלת אז אני כמעט מקיאה...ואז זה חוזר על עצמו כל היום כל כמה שעות...בהריון הראשון לא היה לי ככה בכלל...עימות יתקבלו בברכה...
11 תגובות
עמוד 1
  • ואי אני גם ככה בידיוקקקק!! שבוע 6 הריון ראשון ובידיוק התופעות שאת מתארת. יש בחילה ואז נהיית רעבה בטירוףף, מתחילה לאכול ואז מקבלת בחילה ומרגישה מנופחת. בקושי מסיימת ואז שוב רעב מטורף כאילו יש לי בור בקיבה שלא מעכל את האוכל.
    אם את מקבלת פתרון פה אני אשמח כי אני באותו מצב. הדבר היחידי ששמתי לב שמקל עליי זה עוגיות קלות כאלה מחיטה מלאה בלי סוכר שקניתי בסופר פארם. מידי פעם אני חוטפת איזה 2 קטנות כאלה וזה מקל עליי. גם באמצע הלילה לפעמים. אבל זה כמו פלסטר, פתרון זמני
  • ואי אני גם ככה בידיוקקקק!! שבוע 6 הריון ראשון ובידיוק התופעות שאת מתארת. יש בחילה ואז נהיית רעבה בטירוףף, מתחילה לאכול ואז מקבלת בחילה ומרגישה מנופחת. בקושי מסיימת ואז שוב רעב מטורף כאילו יש לי בור בקיבה שלא מעכל את האוכל.
    אם את מקבלת פתרון פה אני אשמח כי אני באותו מצב. הדבר היחידי ששמתי לב שמקל עליי זה עוגיות קלות כאלה מחיטה מלאה בלי סוכר שקניתי בסופר פארם. מידי פעם אני חוטפת איזה 2 קטנות כאלה וזה מקל עליי. גם באמצע הלילה לפעמים. אבל זה כמו פלסטר, פתרון זמני
    וווואיייי אני ככה בוללללל
    מצאת פיתרון באמת?
  • וווואיייי אני ככה בוללללל
    מצאת פיתרון באמת?
    לצערי לא ממש. רק לא להגיע למצב של רעב אבל לא תמיד זה אפשרי. עברו שבועיים אבל ההרגשה אותה הרגשה. כל הזמן רעבה בטירוף ואז כשבאה לאכול יש בחילה ואני מנסה לאכול בכוח עם הפסקות. אני מנסה לנוח פשוט. אוכלת ונחה עד שהבחילה עוברת. כנראה נצטרך להתמודד עם התופעה הזו כחלק מהברכה שבהריון:)

הריון קל ותקין לכולנו ובידיים מלאות זה הכי חשוב. התופעות יעברו מעצמן:)
  • לצערי לא ממש. רק לא להגיע למצב של רעב אבל לא תמיד זה אפשרי. עברו שבועיים אבל ההרגשה אותה הרגשה. כל הזמן רעבה בטירוף ואז כשבאה לאכול יש בחילה ואני מנסה לאכול בכוח עם הפסקות. אני מנסה לנוח פשוט. אוכלת ונחה עד שהבחילה עוברת. כנראה נצטרך להתמודד עם התופעה הזו כחלק מהברכה שבהריון:)

הריון קל ותקין לכולנו ובידיים מלאות זה הכי חשוב. התופעות יעברו מעצמן:)
    אמן תודה לך!
    איזה שבוע את כבר?
  • אמן תודה לך!
    איזה שבוע את כבר?
    שבוע 8 בידיוק ואת? :)
  • שבוע 8 בידיוק ואת? :)
    שבוע 10+4??
  • שבוע 10+4??
    10 פלוס 4?
    יפה מאוד ברוך השם!
    רק טוב. אם התופעה הזו עוברת לך בסוף השליש הראשון תעדכני. מעניין אותי אם זה ככה רק בשליש הראשון או גם מעבר
  • 10 פלוס 4?
    יפה מאוד ברוך השם!
    רק טוב. אם התופעה הזו עוברת לך בסוף השליש הראשון תעדכני. מעניין אותי אם זה ככה רק בשליש הראשון או גם מעבר
    כן ממש מעניין
    בואי נחליף מספרים
    יהיה יותר קל לדבר בווצאפ וכאלה
    חחח נתבכייין יחד על התקופה הזו
  • כן ממש מעניין
    בואי נחליף מספרים
    יהיה יותר קל לדבר בווצאפ וכאלה
    חחח נתבכייין יחד על התקופה הזו
    חחח יאללה בואי. איך עושים את זה? אפשר בפרטי פה או משהו?
    שלחי לי את המספר שלך אולי במייל ואוסיף אותך לוואטסאפ. (השם שלי פה פיקטיבי חח)
    [email protected]
  • אני בהריון שבוע 8 עם התקפי רעב כל כמה זמן שדווקא הם גורמים לי לבחילה, הפתרון של זה הוא לאכול אבל בכמות שאת מסוגלת לאכול
  • וואי גם אצלי זה ככה
    היום זה קרה לי פעם הראשונה בלילה ואני מרגישה שאני אוכלת והאטו כל לא מתעכל
    זאת תחושה של רעב עם בחילה ביחד
    מה עושים??!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה