הורמונים שהצליחו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי לכולן, אני חדשה כאן....
    אני אחרי IVF וטיפולים הורמונליים.
    בת 40
    במהלך הטיפולים ההורמונליים טופלתי במונופור במינון נמוך . הביוץ חל מהר מידיי אך הזקיקים היו קטנים מידיי.
    בIVF הזרקתי פרגובריס אך מלבד התגובות הרגשיות הקשות שמלוות לפרגובריס זה לא צלח.

רציתי להתייעץ איתכן מה הזרקת שהצליח או שלא הצליח?
    תודה
1 תגובות
עמוד 1
  • הי לך. אני בגילך, ומטופלת 9 חודשים. לא יודעת אם זה עוזר (כי טרם נקלטתי), אבל אני מטופלת בעיקר במנופור, גונאל אף ודקפפטיל במינונים גבוהים (גם צטרוטייד ואלונבה נתנו לי בנוסף בחלק מהפרוטוקולים). בינתיים שום דבר לא נדבק, אבל לרוב אלה הן התרופות שמצליחות להוציא ממני זקיקים שיש בהן ביציות. לא כל סבב תרופות מפיק ביציות (הגיל, את יודעת), אבל אל תתייאשי. את יכולה גם להתייעץ עם עוד רופא.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה