בחירת עגלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם,
    ישמח מאוד לעזרה מבנות שכבר יש להם נסיון בקניית עגלה לתינוק.
    אני ממש מתלבטת בין כמה עגלות שראיתי אותם בחנות עכשיו אני לא רוצה עגלה כבדה מדי
    אני רוצה עגלה שתהיה סביבות 10 קילו, שתהיה בטיחותית, נוחה לשימוש (קיפול של העגלה)
    ההתלבטות שלי בין

1. brevi ovo העגלה כבדה היא שוקלת 14.5 קילו אבל אני אוהבת אותה מבחינת היופי שלה
    2.mutsy igo /evo העגלה מומצלת לי מאישה שעברה עם העגלה הזאת 3 תינוקות כבר.
    3.cam fluido ראיתי אותה בחנות וממש אהבתי את הקיפול שלה והיא לא כבדה אבל קראתי שהיא לא כל כך נוחה.

בבקשה ממכם תעזרו לי לבחור,
    ישמע אל עוד המלצות ממכם.
    תודה רבה,
    אנה
2 תגובות
עמוד 1
  • היי לך.. חבל שלא ראיתי את ההודעה שלך לפני זה!! לפני כחודשיים חיפשתי גם וחברה טובה המליצה לי על ניו בייבי דאלית אל כרמל.. הלכתי לשם והופתעתי מיחס נפלא ומקצועי.. המבחר היה עצום ובחרתי עגלה מדהימה בעזרת הצוות הנפלא שנמצא שם.... ממליצה בחום לכל מי שמחפש ציוד לתינוקות.. :)
  • ממליצה לך לבקר פה: http://babykoret.co.il/
    מלא מידע שימושי והשוואות של עגלות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה