עזרה בנושא הביוץ ומתי לנסות להיכנס להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות

אני סיימתי הפסקתי גלולות ב21.4.17 וקיבלתי מחזור ב26.4.17
    חישבתי ביוץ לפי התאריך הזה ויצא לי ה-10.05.17 שזה היום.
    מיום שבת האחרון ה06.05.17 התחלתי לבדוק במקלון ביוץ האם אני מבייצת והתשובה הייתה שלילית.
    ביום ראשון היא הייתה קצת יותר ברורה עם פס בהיר וחלש...ואתמול היו 2 פסים כהים וברורים סביב השעה 16:00 בצהריים (זאת השעה שבדקתי בה כל יום)
    הגעתי הבייתה בסביבות 19:00 עשיתי עוד בדיקה סתם מסקרנות והיא פתאום הייתה שלילית
    בכל מקרה קיימנו יחסים ושמתי לב כי ההפרשות שלי ממש תואמות להפרשות של ביוץ.
    אתן חושבות שהיינו צריכים להתחיל לקיים יחסים מיום שבת כארבע ימים לפני הביוץ ובנוסף גם אתמול כמו שעשינו וביום הביוץ?
    או שיומיים לפני וביום הביוץ עצמו זה גם בסדר?
    ומה לגבי התשובה השלילית שהייתה בבדיקה הנוספת שעשיתי? יכול להיות שזה בגלל שעות שונות ומים ששתיתי? הבדיקה החיובית הייתה ברורה מאוד
    תודה,
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה