מבולבלת ממש!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות בבקשה טיפים..
    אז ככה אני כבר מעל לשבועיים חווה תסמיני הריון-גודש בחזה, בחילות, דימום קל (כנראה השרשה) סחרורות, עייפות וחולשה כללית.. הייתי אמורה לקבל מחזור ביום שישי.. עשיתי בדיקה של קליר בלו יצאה חיובית, עשיתי זוג בדיקות של לייף יצאו שלילי, עשיתי היום בדיקת דם שיצאה 5> מה אתן אומרות? חשוב לי לציין שבדרך כלל לפני מחזור יש לי תסמונת קדם ויסתית חזקה.. וכרגע אין לי שום תופעות של לפני הוסת. וגם אני עם בחילה וחולשה כל היום.. האם לדעתכם בדקתי מוקדם מחדי את בדיקת הדם?

תודה!! ורק אהבה ??????
13 תגובות
עמוד 1
  • קטן מחמש זה בדר"כ לא הריון, לפעמים יש מצב של הריון כימי- שזה אומר שבזמן הביוץ- הוא נתפס אבל לא התפתח הריון וזה נופל לאחר כמה ימים ומגיע מחזור. כדאי להמתין עוד כמה ימים... (מבינה לגמרי שזה קשה) בהצלחה!

אני זה אני--- :)
  • אגב, בדיקה לגילוי בטא אמורה לגלות הריון כבר 10 ימים מהביוץ (שלפי מה שאת מתארת כבר עבר)

• אז אתן חושבות שזה לא?למרות כל התסמינים? האם בהריון כימי יש דימום השרשה?
  • רופא הנשים שלי טוען שבדקתי מוקדם מידיי.. ונתן לי עוד הפנייה
  • בהצלחה נעמה!!
  • תודה רבה! בינתיים מחכה בסבלנות.. המחזור לא מראה את סימניו.. וסימני הריון דווקא כן.. אז נראה מבטיחה לעדכן!
  • תודה רבה! בינתיים מחכה בסבלנות.. המחזור לא מראה את סימניו.. וסימני הריון דווקא כן.. אז נראה מבטיחה לעדכן!
  • אז היום אני שוב עם בטא שלילי.. כנראה שזה באמת הריון כימי מחכה למחזור.. תודה על התמיכה!
  • נעמה היקרה, מחזיקה לך אצבעות..תודה על העידכון חשבתי עלייך הרבה...
    יש אופציה נוספת -שהביוץ פשוט איחר, אם את מקבלת מחזורים ממש סדירים זה פחות ריאלי, אבל אם המחזור לא כ"כ מסודר זו אופציה.
    ועוד משהו, אם המחזור ממשיך לאחר, כדאי לגשת לרופא נשים לוודא שזה לא הריון חוץ רחמי. בהריון כזה הבטא לא עולה.. ויש הריון אבל מחוץ לרחם.
    תעדכני..
    בהצלחה!!!

• הייתי באולטרסאונד ששלל הריון חוץ רחמי.. תודה על הדאגה!
  • מקווה להבין מה קורה עם הגוף שלי ממש בקרוב, אני אציין שתופעות כמו בחילות וסחרחורות כבר אין לי.. אבל עדיין בטן נפוחה ועומס בשדיים.. מוזר לי וכן המחזורים שלי סדירים באופן כללי.. מאחר לי כבר יותר משבוע וחצי
  • נעמה היקרה, מה שלומך? יש חדש?
    מקווה שבשורות טובות.

• הי מתוקה, לא עוד אין חדש.. יש לי כאבי מחזור כבר יומיים, אתמול ממש הייתי בטוחה שאני עומדת לקבל.. מעייף קצת העניין הזה, אבל מנסה להתאזר בסבלנות!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה