בטא גבוהה ללא שק/דופק - תקשיבו לאינטואיציה שלכן ! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות !
    פעם אחרונה שהייתי פה זה היה לפני 10 שנים בהריון הראשון .
    היום אני בהריון שלישי - שבוע 6+3
    שהתחיל בדרמה ענקית שכמעט נגמרה בגרידה מיותרת בגלל שרופאים חושבים שהם אלוהים !
    כל הזמן שחיפשתי ברשת סיפורים ומקרים דומים לשלי כדי להירגע , לא מצאתי הרבה והבטחתי לעצמי שכאשר אדע בדיוק מה קורה איתי , אכתוב בפורום כדי למנוע מבנות אחרות לעבור את הסיוט הנוראי שאני עברתי בשבוע שעבר .
    קצת ארוך אבל אני מרגישה שליחות לחלוק את זה ואם אעזור לאישה אחת - את שלי עשיתי.
    אז ככה - בדיקת הריון חיובית ראשונה ב9/07 - 234 בטא
    מחזור אחרון לא סדיר בכלל (!!) 06/06
    שבוע אחרי זה - בטא 10,000 (בוצעה כי הרופאה ביקשה)
    הרופאה קוראת לי לבדיקה ולא רואה שק הריון . מתחילה לחפש בטירוף ורואה משהו בשחלה ימנית . מיד אומרת לי שזה כמעט וודאי הריון חוץ רחמי כי בבטא כזאת חייבים לראות שק ומפנה אותי בדחיפות למיון . למרות שאין לי שום סימפטומים !!
    במיון בודקים אותי 2 רופאים ואומרים שלא ממש רואים בברור שיש הריון חוץ רחמי , אבל בגלל שאין שק ברחם והבטא גבוהה זה בוודאות הריון חוץ רחמי ומאשפזים אותי במחלקה , בצום כי למחרת עושים לי ניתוח כריתת חצוצרה ושחלה .
    לשאלתי האם יש סיכוי שזה עדיין יהיה תקין אומרים לי חד משמעית :"לא" .
    בבדיקת אולטרסאונד במחלקה בבוקר בודקות אותי 2 טכנאיות , מחפשות ומחפשות ולא רואות הריון חוץ רחמי , אלא רואות משהו קטן בתוך הרחם . קוראות ל2 רופאים והם מסתכלים וגם לא בטוחים שיש משהו בשחלה ורואים משהו קטן לא ברור ברחם .
    אני אומרת להם :"אתמול לא היה כלום ברחם והיום יש , אולי זה מתפתח ... אולי פשוט נורא מוקדם לראות משהו...אני סהכ לפני שבוע גיליתי על ההריון ."
    הם עונים לי : "לא! זה בטוח הריון לא תקין . או לא תקין בתוך הרחם או מחוץ לרחם. נחכה לבטא של הבוקר ונחליט מה לעשות"

הבטא מגיעה - 12,000 .
    באים אלי הרופאים ואומרים :"החלטנו שנעשה לך קודם גרידה ואז נמדוד בטא , אם אחרי שנוציא את התוכן הרחמי הבטא תישאר גבוהה - נעשה גם את הניתוח השני "

מפה לשם , לא הספקתי לקלוט מה קורה תוך חצי שעה מורידים אותי לחדר ניתוח .
    המרדים מדבר איתי ,
    מכניסים אותי לחדר ניתוח , קושרים לי את הידיים , מכניסים עירוי לווריד .
    נכנס המנתח , מסתכל על התיק שלי ועוצר לרגע .
    מתקשר למנהל מחלקה ומתחיל לדבר איתו ולנסות להבין למה מנתחים אותי . למה גרידה .
    הוא משתכנע , מנתק את השיחה וניגש אלי .
    אומר לי :"את יודעת למה את פה ? אני הולך עכשיו לבצע לך גרידה"
    ראיתי בעיניים שלו שהוא לא שלם ב-100% ואני שואלת אותו
    "ואתה , יכול להסביר לי למה אני פה ? אין לי שום סימפטומים , לא ראו הריון חוץ רחמי , היום פתאום ראו משהו ברחם ..."
    כל זה כשאני קשורה על מיטה בחדר ניתוח קפוא עוד שניה מרדימים אותי!!
    הוא שואל :"זה הריון רצוי ומתוכנן?"
    "כן" אני עונה .
    הוא לוקח את הטלפון ויוצא לדבר עם מנהל המחלקה איזה 5 דקות , חוזר ואומר :"החלטנו לחכות , אין סכנה בהריון תוך רחמי לא תקין , נחכה עוד קצת . אם צריך - אנתח אותך מחר"

ומוציאים אותי מהחדר ניתוח כאשר כולי לא מאמינה , הדמעות זולגות בלי שליטה , מחזירים לי את התקווה שכל הזמן היתה בתוכי והם בצורה כזאת גורפת ניסו לקחת ממני . לא הותירו בי ספק שההריון לא תקין .

בפנים הרגשתי שהכל תקין . אבל כש-5 רופאים אומרים לך חד משמעית שזה לא - זה מערער .

בקיצור שחררו אותי ואמרו שסביר להניח שההריון לא תקין וזה "יסתדר" לבד . בעוד שבוע ללכת לאולטרסאונד .

כל השבוע אני עם בחילות איומות , עייפה ומותשת נפשית ופיזית , משחזרת ללא שליטה את היממה הטראומתית הזאת , לא ישנה טוב .

אמרתי , אני חייבת ללכת לאולטרסאונד לראות שיש התקדמות והשק הקטן והלא ברור שראו בבית החולים גדל קצת , שאני לא סובלת לחינם .

בעלי ואני היינו היום באולטסאונד , במקום חדש שלא מכיר את סיפור שלי . רציתי מקום נייטרלי .

ראו עובר יפה , בשק יפה , עם דופק !!!!!!!!!!!! תקין לחלוטין ותואם שבוע .

מרוב שהם דפקו לנו שם את המוח אפילו פחדנו לשמוח . כל כך ערערו אותנו .

ההבנה שהם כמעט הרגו לנו את העובר בלי שום סיבה , רק מחיפזון ופאניקה מיותרת ולא ברורה .
    ההבנה שזה היה עניין של שניה ואם לא הייתי עירנית ועוצרת את הרופא בחדר ניתוח , היום הייתי אחרי גרידה .

לא נתפס .

בנות , נכון שיש נורמות וסטטיסטיקות ומעל בטא מסוימת אמורים לראות דופק לפי הספרים - גוף האדם זאת לא מכונה .
    רופאים הם לא אלוהים .
    אנחנו חייבות ללמוד להקשיב לאינטואיציה והקול הפנימי שלנו גם אם הרופאים בטוחים בעצמם.

האינטואיציה שלי הצילה לי את העובר .

ואני רק היום פעם ראשונה יכולה להגיד שאני בהריון . שלישי .
    משאירה את ההתחלה האיומה הזאת מאחורי ומתסכלת קדימה בהתרגשות , מקווה להריון קל ונטול דרמות.
79 תגובות
עמוד 2
  • אמאל'ה
    אתמול קרתה לי אותה סיטואציה בדיוק
    הייתי בבדיקה והרופאה לא ראתה שק היריון
    עשיתי היום בדיקת דם והתוצאה היא רמת בטא 4540
    כולי במתח
    מה היה בסוף.??
  • בהצלחה פוסט מעודד אשמח לשוחח איתך
  • היי בנות , האמת שאני ממש לחוצה ורוצה לראות אם יש מישהי שתוכל לעזור לי,
    אתמול עשיתי בדיקת דם שהצביעה על בטא של 38,000 אני בשבוע 6+2 נצפה שק הריון ללא שק חלמון וללא עובר, האם יש סיכוי להריון תקין?
    או שבוודאות אין סיכוי שההריןן הזה יישרוד?
    אני ממש בלחץ, אודה לעונות
    היי מה בסוף?
  • אמאל'ה
    כולי במתח
    מה זה היה בסוף?????
  • מאוד ריגשת אותי! מאחלת לך הריון קל ותצאי עם ידיים מלאות אמן!! עברתי הריון ראשון חוץ רחמי אני מבינה את המקום שבו האית נפשית קשה מאוד לקבל את זה ..מחכה ומקווה לראות עוד כמה ימים שהאיחור שלי אכן מסמן הריון??מנסים כבר 8 חודשים להיקלט ומחכים בקוצר רוח .
  • היי, אני יודעת שיש לי ביוץ מאוחר, שאמור היה להיות ב13.9.
    הלכתי לרופא לפני שבוע ב20.10, הוא אמר לי שלא רואה עובר, אח''כ שלח אותי לאולטרסאונד יותר חדש ושם אמרו לי יש שק אבל העובר לא מתפתח אין דופק ואין התפתחות!
    כיוון שהשק התאים לשבוע 6.1 משהו כזה והעובר(או מה שזה נקרא כי זה לא עובר ממש עדין) נצפה כקטן יותר.
    אציין שאין לי כאבים או דימומים ב"ה.
    ועשיתי היום 26.10 בטא, אחרי שבוע מהבדיקת אולטרסאונד ויצא לי בטא 88,000 מה שמעיד על בטא גבוה.
    יכול להיות שלפני שבוע היא אמרה לי שההריון לא מתפתח ואין דופק אבל הבטא עלתה והיא ככה היום?
    אציין גם שרופאה נוספת בשבוע שעבר אמרה שיכול להיות שישנה טעות בחישוב ויש סיכוי של 50 50 לפה. ולפה.
    וקבעה תור לבדיקה וכדור במידה וצריך הפלה.
    לא הלכתי לבדיקה מכיוון השבוע עדין נמוך ויכול להיות ששוב הם יטעו! אז פשוט עשיתי בטא ויצא תוצאה מה שרשמתי למעלה.

למישהי הייתה מקרה דומה!??
    בלחץ ממש... אחרי כמה שנים של נסיון.
  • שלום יקירות כיף לראות ללסיפורים שלכן יש סוף טוב <3

לפי ווסת אחרונה אני שבוע 8.5 אבל ווסת לא סדירה יתכן וחישוב לא נכון
    לפני כשבוע בדיקת אולטרסאונד ראשונה נצפה דופק שבוע 6.6
    ביחס לחישוב ההריון נמצא כי הריון קטן ויש פער ועליי לעשות בדיקה נוספת
    היום נגשתי שוב לרופא אמרה לי שהעובר נראה שבוע 6.1 ואין דופק. (ממש הפתיע אותי שעובר "קטן" לא הגיוני ממש מוזר.)ואצטרך לעבור הפלה בבית חולים דרך כדור או גרידה.
    ממש מבואסת יצאתי ממנה וביקשתי אולטראסאונד נוסף לעוד מספר ימים
    כולי תקווה לשמוע אחרת ושהכל תקין.
    אם יש למישהי סיפור דומה עם סוף שמח אשמח לשמוע
  • מה אצלך בסוף קרה?
    אצלי היה אותו הדבר תלכי לתל השומר מיון נשים לפעמים זה בגלל המכשיר אולטרסאונד ככל שהוא ושן יותר לא רואים
  • הי גם אצלי לא נצפה שק הריון ובטא 926
    שבוע שישי הפננתה אותי שבוע לאחר מכן להגיע
    שבוע לאחר מכן התור נדחה הרופא חלתה ויום לאחר מכן כאבי בטן תחתונה פניתי לרופאת נשים ומשם הטיסה אותי למיין ךחשג הריון מחוץ לרחם החצוצרה ללא ממצא מגיעה למיון ולאחר מאמצים ראו שק הריון ללא עובר ושם הבטא היתה כ4300 מציעים לי זריקה או כריתה בשל הריון מחוץ לרחם מציניים 100 הריון מחוץ לרחם
    באותו יום מקבלת את הזריקה להפסקת ההריון לצערי ... יכול להיות שזה היה מוקדם בהתאם לשבוע וללממצא וההריון בחצוצרה להפסקת ההריון(הכוונה האם יכול להיות מצב שהיה אחכ ממשיך להריון תקין והרופאים מהירו בבהחלטה.. בתסביכים מהרבה סיפורים ששמעתי
    גם אני עברתי הריון חוץ רחמי עם דופק שהתפתח בחצוצרה, במידה ולא היו עולים על זה בזמן הייתי מגיע למצב מסכן חיים.
    גילו את בהריון רק בזכות אינטואיציה שלי
    הרגשתי שמשהו לא תקין מהרגע שגיליתי על ההריום
  • תודה רבה על התגובות.
    לצערי פשוט צריך לשלוח את הרופאים לסדנת רגישות. להגיד לבחורה בהריון שהבריון לא תקין לפני שיודעים בוודאות זאת חוצפה!
    בכל מקרה מקווה שלכולן בשורות טובות.
    אני כרגע בשבוע 5+ 5, בטא 9000 ביום רביעי ראו שק הריון + שק חלבון ואמרו שתקין, הייתה הפרשה חומה אז פניתי למוקד ביום חמישי הרופאה אמרה שזה לא תקין בטא 9000 ללא עובר ושהיא בכלל לא רואה שק חלמון. מה דעתכן?
  • לפני חודש וחצי קיבלתי מחזור והיו לי כאבי בטן מטורפים נסעתי למיון ואמרו לי שכניראה עברתי הפלה הבטא היה 18 ולאחר שבי ביצעתי בטא שוב לראות אם הוא ירד והוא ירד ל16 ולאחר שבועיים עשיתי דוב והוא עלה ל 370 מציינת שכרגע אני במחזור.
    מישהי יודעת במה מדובר קצץ חוששת
  • ואווו מזל שיש את הקבוצה הזאת!!!
    ליפרוק קצת
    אז ככה....
    אני בשבוע 6+2
    היום בבוקר היה לי דימום דימום וראייתי שמשהו נפל!(סליחה על התיאורים)..הייתי בטוחה שזה הפלה ...הלכתי למיון נשים ובעצם לא היה הפלה...אבל כפי שידוע לי שבוע כזה צריך לראות דופק ועובר
    שבוע שעבר(בשבוע 5) ראו שק חלמון קוטב עוברי והכל היה נראה תקין לפי הממצאים....והיום ראו שאין בתוך השק כנראה לא עובר ולא דופק...
    הרופא אומר שכנראה ההריון לא תקין ולא מתפתח...
    אני ממש מתוסכלת
    מה שהמליצו לי זה לחכות לשבוע הבא...
    ומה היה בסוף?
  • פורום מדהים. שמחה שנתקלתי בכן!
    מוסיפה עוד סיפור דומה לאוסף.. הריון ראשון, שבוע 5 אבל מחזור לא כל כך סדיר
    בטא 1180, הרופא לא ראה שק הריון ונתן הפניה למיון.
    לא הלכתי למיון ולפי מה שכתבתן טוב שלא הלכתי.. ועכשיו אחרי שקראתי את התגובות שלכן אחכה בסבלנות עוד שבוע לאולטרסאונד חוזר
    מחזיקה אצבעות לכולנו!
  • אוף אני בין החוששות...
    בשבוע 5 נצפה שק הריון
    שבוע אחרי, בשבוע 6+3 לא נצפה דופק
    הרופא אומר שכנראה ההריון לא תקין כי שק החלמון גדול, זה ממש מעציב אותי , לקח לנו הרבה זמן להיכנס להריון.. וכל כך שמחנו שזה בא ספונטני לבסוף
    היי מה קרה בסוף?
  • וואוו! כמה ריגשת אותי!!!
    אני בשעות אלו מחכה לדעת מה יהיה איתי- סיפור דומה- שק הריון, ללא עובר, שבוע 6 בטא 10,000...
    מה קרה בסוף?
  • בלחץץץ שבוע 5+4 בטא 1781 לא ניצפה שק הריון ברחם. האם קרה למישהי? ייתכן שלא רואים שק בבטא כזאת?
  • בלחץץץ שבוע 5+4 בטא 1781 לא ניצפה שק הריון ברחם. האם קרה למישהי? ייתכן שלא רואים שק בבטא כזאת?
    היי
    גם אצלי לא נצפה שק בתקופה הזו
    כנראה מוקדם מדי.. אחרי שבועיים נבדקתי שוב, ראו שק עובר ודופק

בהצלחה!
  • וואו וואו מזל שקראתי , אני בבית חולים ובדיוק באותו המצב, תודה ששיתפת תבורכי!!!
  • היי אני חדשה כאן וממש חוששת אני שבוע 7 להריון ולא ראו שק הריון האם יש סיכוי שיראו אני ממש בלחץ יד לציין שבשבוע הראשון הבדיקה הביתית יצאה שלילית ובשבוע השני שעשיתי הבדיקה יצאה חיובית עם פס בהיר??????
  • איך נגמר ?
  • היי אני בשבוע 4+4 יש שק בגודל 1.5 סמ אבל ריק לגמרי יש קרה למישהי דבר כזה עברתי שתי הפלות שהיה רק שק בלי כלום מישהי חוותה דבר כזה ואחר כך הכל יצר בסדר
  • ואיייייי
    נפלת לי משמיים.
    הריון שלישי
    עשיתי ב 21.7 בטא יצאה 779.
    הרופא כבר שלחה אותי לעשות בדיקת אולטרסאונד באמירה שכבר אמור להיות שק כי הבטא ביום חמישי צריכה להיות מעל 1500.
    באולטרסאונד לא ראו שק.. הרופא אמר ביום ראשון שוב בטא ושוב אולטרסאונד ויש חשש להריון מחוץ לרחם.
    אני בלחץ אטומי
    כדאי לך רק לחכות כי אם את בהריון אמיתי אז רק תחכי בסבלנות ממי,היום הייתי אצל הרופא ,הוא עשה לי אולטראסאונד ואמר ששק ההריון ריק,ושכדאי לחכות לפחות שבוע ולעשות אולטרא סאונד פנימי,כדי לדעת יותר יסודי מה קורה,בנות תחכו ואל תמהרו להפיל,גם אני סובלת מלחץ כל היום,ורצה לשרותים המון,אבל אני אמא ומוכנה לחכות עוד העיקר לזכות להיות שוב אמא,אל תקשיבו לרופאים אלא תתייעצו עם רב צדיק ולא סתם בבא
  • שלום, אני שבוע 7, רואים רק שק היריון בלי שום דבר בפנים . יש עוד תקווה שעוד משהו יצוץ פתאום? אשמח לשמוע את דעתכן!
  • וואווו...
    אני בשבוע 7 בטא 68.000 לא רואים עובר,
    רואים רק שק הריון וחלבון נראה לך שזה תקין?
    יש אפשרות שתיצרי איתי
    קשר !?
    0507170044
  • היי בנות
    אז אצלי המצב כמעט דומה
    גיליתי על ההריון בתחילת חודש מאי 8.5 הבטא הייתה מתאים לשבוע 1 ממש ההתחלה
    לאחר חודש עשיתי בדיקת דם הבטא קפצה ל73 אלף
    ושבוע שעבר ירדה ל63 אלף
    הייתי אצל כמה רופאים כמה בדיקות
    רואים שק הריון +שק חלבון אל העובר לא מופיע
    הם אומרים שההריון והגודל של השק ברחם מתאים לשבוע 5/6 ועם בטא כזו גבוהה היה צריך לראות תינוק ממזמן
    והפנה אותי להפסקת הריון
    אני ממש באפיסת כוחות מחכה לישועה ולנס גלוי בעזרת ה׳
    יש כאן סיפור דומה ? מישהי שמבינה ויכולה לעודד אותי ?
  • וואוו! כמה ריגשת אותי!!!
    אני בשעות אלו מחכה לדעת מה יהיה איתי- סיפור דומה- שק הריון, ללא עובר, שבוע 6 בטא 10,000...
    היי אני המצב דומה לשלך אשמח לדעת מה קרה בסוף
  • אמאל'ה
    כולי במתח
    יקירה,
    ומה קרה? אני באותו מצב.
  • תודה אהובה את מדהימה וכל הכבוד ??????
  • הי בנות.. הפורום הזה מחזק אותי. אני חייבת לשתף.. אני בהריון הראשון שלי, בת 31... אתמול עשיתי בדיקת אולטרסאונד, היה שק הריון ללא שק חלבון, וללא עובר... אני בשבוע 6+1. הבטא שלי עלתה מ-2700 בערך ל-23,000. אני ממש מודאגת מאתמול, חסרת מצב רוח.. הרופא אמר שאולי זה מצב של "ביצית ריקה".. אין לי חשק לכלום.. קרה למישהי? רק כשנכנסתי לפורום הזה ראיתי שאולי יש תקווה...
    אפשר לדעת מה היה בסוף? זה בדיוק המקרה שלי כרגע תודה
79 תגובות
עמוד 2
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה