תסמינים מוזרים במחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולם,
    לפני יומיים התחילו לי כאבים חזקים כמו במחזור ואחרי כ מה שעות היה לי דימום קל.
    ביום השני התווספו לי כאבי גב תחתון חזקים במיוחד והדימום הקל המשיך.
    היום קמתי עם דימום די חזק(אבל חלש יחסית למחזור הרגיל שלי) מלווה בסחרחורת ובחילות וכאבי מחזור חזקים מהרגיל.
    המחזור התעכב לי בשבוע ואלו תסמינים שבדרך כלל לא קורים לי. ובימים הראשונים הדימום היה חום אדמדם.
    האם יש סיכוי שאני בהריון ואלו תסמינים של השרשה?
    או שהדימום החזק פוסל את זה ופשוט קיבלתי מחזור מוזר מהרגיל? האם זה קרה למישהי?
1 תגובות
עמוד 1
  • היי תראי, לא עברתי בדיוק את מה שאת.. אבל אצלי גם קרו הרבה דברים מוזרים.. היה לי דימום קל בערך של שלושה ימים עוד לפני שהמחזור היה אמור להגיע.. בדקתי הריון ויצא שלילי.. יש לי איחור מטורף במחזור (בהנחה ומה שקרה לא היה מחזור שתדעי אני גם מבולבלת כי זה היה דימום שונה מהמחזור הרגיל..) אז קודם כל אני שותפה לתחושותיך של החוסר וודאות! לכי לעשות בדיקת דם תראי אם זה הריון.. ואל תצפי מהרופאים ליותר מידי אין להם מושג יותר מידי בזמן הזה של תחילת הריון..(מנסיון כי אני ממש ניסיתי להבין מה עובר על הגוף שלי אצל כמה רופאים) בהצלחה עם הכל ובשורות טובות!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה