אשמח לעזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אהובות אשמח לתמיכה, אני קצת מבולבלת..
    אני אחרי הריון כימי.. עכשיו המחזור מאחר וכואב לי החזה
    חוץ מזה אין תופעות נוספות (בהריון הכימי היו לי בחילות נוראיות, סחרורות ועייפות קשה) מלבד זאת גם מלווה אותי כאב עמום לסירוגין בצד שמאל למטה.
    אני מפחדת לבדוק אם זה הריון, פעם שעברה הייתה שמחה גדולה שראינו בדיקה חיובית ואז כמובן גם אכזבה כואבת..
    חושבת לבדוק בעוד שבוע (שיהיה איחור של שבועיים)
    אבל גם הכאב בצד הבטן מטריד אותי.. צריכה עצה ואהבה
6 תגובות
עמוד 1
  • יקרה,
    אני מבינה את הכאב ואת האכזבה... את החשש לבצע בדיקת הריון ולקבל תשובה שלילית... וביחד עם הכאבים הפיזיים בכלל לא קל...
    לדעתי בכל זאת כדאי לבדוק אפשרות להריון, ובכל מקרה אם הכאב חזק ללכת לאולטרסאונד לשלול ציסטה \ הריון חוץ רחמי...
    הלוואי שיהיו הפתעות טובות
    מחזיקים לך אצבעות...

איושקה
  • אישוקה תודה! הכאב לא חזק הוא עמום כזה.. הוא גם לא כל הזמן מעין בא והולך..אבל אגש לבדוק את צודקת, קבעתי לי תור ליום ראשון מנסה לא להתעסק בזה יותר מידי והחלטתי גם לא לעשות בדיקה ביתית בינתיים..
    תודה על התמיכה!!
  • בהצלחה נעמה!
    רק קחי בחשבון שיתכן שגם אם את בהריון, באולטרסאונד עוד לא יראו כלום...

איושקה
  • איושקה יקרה אז המחזור הגיע לו.. בכל מקרה אלך ביום ראשון לבדוק מה פשר האיחור(אולי זה טבעי אחרי הריון כימי) וגם לברר מהו הכאב בצד.. למרות שהיום לא כאב בכלל.. בכל מקרה המון תודה, עוזר מאוד!!

• בהצלחה בחודש הבא נעמה!

איושקה
  • תודה יקירה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה