כניסה להריון התייעצות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,אני בת 22 בנובמבר 2016 הפסקתי לקחת גלולות לאחר 7 שנים וחודש אחרי בדצמבר קיבלתי מחזור טבעי ומאז עד עכשיו נעלם.
    הייתי מספר פעמים אצל רופא הנשים לפני 4 חודשים נתן לי דופסטון ובדיקת דם הורמונלית שיצא תקינה . אתמול הייתי אצלו שוב כי שוב מאז הפעם שהוא נתן לי דופסטון לא קיבלתי . אני מנסה להיכנס להריון ,כבר במשך 8 חודשים אני מקיימת יחסים ללא אמצעי מניעה , הרופא רשם לי שוב דופסטון ואמר להגיע אליו ביום ה12 למחזור לאולטרסאונד זקיקים .
    אני ממש מודאגת , מכירה הרבה נשים שקיבלו ישר איקקולומין בשביל הביוץ ולי הוא לא הציע זה ברור שאני חט מבייצת.. האם מישהי חווה אותו הדבר ונתנו לה טיפול אחא ?
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

איקקלומין זו בהחלט אופציה

ד"ר הדר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה