צריכה מעט תמיכה ???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    קודם רוצה לומר שאני חדשה פה ושנשמע ממש מעודד להיות כאן עם העצות והסיפורים שלכן

יש לי נסיך בן שנתיים וניסינו רק פעמיים להביא עוד אחד.. אני יודעת שזה מוקדם וזהו לוקח זמן אבל ההריון הראשון קרה על הפעם הראשונה ואילו הנסיונות עכשיו מאכזבים מעט.. התחלתי לנסות ערכת ביוץ וזה מראה שאני בכלל לא מבייצת וזה מוזר אני תמיד אבל תמיד מרגישה את הביוץ שלי (כאבים והפרשות) והפעם אין כלום!!!
    מה זה יכול להיות? יש לי רק ב 24.10 רופא נשים.
    אני יודעת שאני צריכה להירגע אבל זה מתרוצץ לי בראש ללא שליטה מה עושים?
3 תגובות
עמוד 1
  • תמיד הכל הלך לי לפי הספר מחזור מסודר, ביוץ מורגש, הריון הראשון ספונטני..ועכשיו הכל התחרבש
  • שלום,
    תדעי לך שלפעמים לוקח זמן אחרי שמפסיקים את הגלולות, עד שהציר ההורמונלי (המחזור, הביוץ וכו') מתעורר לפעולה במלואו.
    זה לוקח בממוצע 3 חודשים, כך שבהחלט יכול להיות שזו הסיבה.
    טוב שקבעת תור לרופא, לוודא שהכל בסדר.

איושקה
  • היי איושקה תודה רבה על התמיכה ??
    המחזור שלי היה ב 15/9. ורק ב17/10 הגיע הביוץ (ראיתי הפרשות ולכן עשיתי בדיקת ביוץ ויצא חיובי) מוזר הגיע ביוץ אחרי חודש פלוס ועוד לא מחזור...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה