הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות, אני נשואה 10 חודשים, לא נוטלת גלולות כמעט שנתיים .. אני ובעלי מנסים להיכנס להריון ללא הצלחה. עשיתי בדיקות של השחלות ןבדיקות דם והכל יצא תקין.
    מחשבת את ימי הביוץ לפי מקלות ביוץ וממש שיש 2 פסים כהים אנחנו מקיימים יחסים. אך כל חודש אני מקבת מחזור ואין אפילו איחור. החודש ספציפי עבר שבןע מהביוץ והתחילו לי הפרשות לבנות/ צהןבות קצת מיימיות.
    לא יודעת כבר מה לחשןב אם זהלפני מחזור או קליטה?
    הלחץ הזה הורג אותע
3 תגובות
עמוד 1
  • שלום יסמינה,
    קודם כל בהצלחה רבה בנסיונות! בשורות טובות בקרוב!
    תשובה לשאלתך: אבחנה לפי הפרשות זה לא מדע מדוייק, בלשון המעטה פשוט אי אפשר לדעת עדיין.
    חכי ליום המחזור המשוער ותעשי בדיקת הריון (עדיף בדיקת דם- הרבה יותר אמינה).
    טיפ (אם למרבה הצער לא הצליח החודש...),
    בעיקרון עדיף לקיים את היחסים גם לפני הביוץ ולא רק ביחד איתו \ אחריו, אז כדאי לך לנסות לעקוב אחרי המחזור שלך:
    האם הוא קבוע? או בטווח קבוע (נגיד כל 25- 30 יום)?
    אם כך, הפחיתי ממספר ימי המחזור שלך 14 יום, התוצאה שתקבלי היא יום הביוץ המשוער שלך. לדוגמא: היום ה-14 אם המחזור כל 28 יום, או ימים 11- 16 אם המחזור בטווח 25- 30 יום.
    תתחילי לקיים יחסים יומיים לפני יום הביוץ המשוער.
    השיטה הזו היא מטרידה פחות (וגם יקרה פחות ) מבדיקה יומיומית עם מקלות ביוץ.
    אם המחזור שלך לחלוטין לא קבוע, אולי עדיף בכל זאת עם מקלות ביוץ.
    (כמובן, אם את מתחילה יעוץ רפואי אצל רופא, יש אמצעים רפואיים מדוייקים וטובים יותר).

אני תמיד עשיתי כך, בחישוב ימי הביוץ, קיימתי יחסים החל מיומיים קודם לביוץ ונכנסתי להריון 3 פעמים.

שוב בהצלחה יסמינה!

איושקה
  • היי קודם כל תודה??
    אני משתמשת במקלוני ביוץ, יוצא לנו לקיים יחסים יומיים לפני תמיד. וגם אחרי...
    התחילו לי בימים האחרונים זרמים בבטן כאביפ מאןד חלשים בבטן התחתונה. זה מעיד על משהו?
  • לצערנו...
    אין סימנים וודאיים להריון לפני האיחור במחזור...
    חכי ליום האיחור ותבדקי.
    בשורות טובות!

איושקה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה