בדיקת הריון ביתית שלילית אחרי החזרת עוברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    אני חדשה כאן...
    לפני 10 ימים עברתי החזרה של 2 עוברים טריים
    ואני אמורה לעשות בדיקת בטא עוד יומיים
    עשיתי היום בבוקר בדיקת הריון ביתית של קליר בלו והיא יצאה שלילית. האם למישהי זה קרה ובכל זאת בדיקת הדם יצאה חיובית? אני ממש ממש מבואסת... :(
10 תגובות
עמוד 1
  • היי ענבל גם אני עשיתי בדיוק את הטעות שאת עשית וערכתי בדיקה ביתית לאחר החזרת עוברים טריים
    אך בדיקת הדם שלי יצאה חיובית ואני בהריון:)
  • היי בנות...
    מקווה שהכל בסדר אצלכן... ו'שלי1991' צודקת.
    בדיוק עכשיו גם אני עשיתי כמו ענבל... 12 יום אחרי החזרת טריים, 14 יום אחרי אוביטרל, ויומיים לפני בדיקת הדם. בדיקה ביתית של קליר בלו יצאה שלילית. דיי מפיל... אבל נחכה לדעת אם תהיה הפתעה.
  • היי ענבל גם אני עינבל ?? וגם לי בדיוק לפני 11 יום החזירו שני עוברים טריים. עשיתי שתי בדיקות אחת קלירבלו ואחת של לייף פלוס בקלירבלו יצא קו חלש חלש ובלייף פלוס בלו יצא שלילי. הבדיקת דם מחר אבל אני פשוט משתגעת ועל קוצים כבר כמה ימים.
  • ענבל 1234 לפחות הקליר בלו יצאה חלשה... זה כבר סימן טובבב.
  • הי בנות יקרות
    ב18.09 הוחזרו 2 מוקפאים מרוב מתח עשיתי היום בדיקה ביתית יצאה שלילית. להספיד???
  • יאאאאאוווו
    אני יום אחרי החזרת עובר,
    וצריכה לעשות בטא יום לפני יום כיפור,
    חשבתי שכדי לא להפסיד את חווית הבדיקה הביתית- (רוצה להרגיש את ההפתעה הזאת יחד עם הבעל ולצרוח מאושר בבית ולא בעבודה)
    חשבתי לעשות לפני הבטא בדיקה ביתית,
    לא כדאי לי?- אם היא תצא שלילית אין לי מושג איך יהיו לי כוחות להמשיך......
  • יאאאאאוווו
    אני יום אחרי החזרת עובר,
    וצריכה לעשות בטא יום לפני יום כיפור,
    חשבתי שכדי לא להפסיד את חווית הבדיקה הביתית- (רוצה להרגיש את ההפתעה הזאת יחד עם הבעל ולצרוח מאושר בבית ולא בעבודה)
    חשבתי לעשות לפני הבטא בדיקה ביתית,
    לא כדאי לי?- אם היא תצא שלילית אין לי מושג איך יהיו לי כוחות להמשיך......
    אל תעשייי סתם הרסתי לעצמי את המצב רוח שהיא יצאה שלילית, עדיף לחכות לבטא.
    אמן שתצא חיובית.לכולנווווו
  • אמן,
    בזכות השנה החדשה
    שנת תש"פ= תהה שנת פריה ורביה
    תהה שנת פדיון
    תהה שנת פוריות
  • מה בסוף היית בהריון?
  • היי בנות אני 8 ימים אחרי החזרת מוקפאים ו8 ימים אחרי הזרקת אוביטרל קמתי עם בחילות כמו לפני מחזור וקצת כאבים בבטן התחתונה עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי להתבאס או לחכות עוד שבוע לבדיקת דם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה