הפלות חוזרות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    עברתי שתי הפלות עצמוניות בשבוע 7. אני מרגישה שלא מסוגלת לעבור זאת שוב, לא פיזית ולא נפשית.
    אם מישהי עברה את זה גם, כיצד התמודדת? איזה בדיקות עשית? למי פנית?
    עשינו בדיקות גנטיות, קרישיות יתר, קריוטיפ, היסטרוסקופיה- הכל תקין. בדיקה מורפולוגית יצאה לא כ"כ תקינה, 1% זרע תקין.
    קליטה להריון היא מיידית ולא מהווה בעיה, מחזור תמיד בא כמו שעון וגם הביוץ.
    אני מתקרבת לגיל 35, אין לי ילדים ופניקה רק גוברת.
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך, אנחנו ניסינו במשך כמעט 4 שנים בהתחלה טבעי, אח"כ הזרעות ולאחריהן טיפולי פוריות..במהלך השנתיים הראשונות עברתי 5 הפלות בסביבות שבוע 6 ובשנתיים האחרונות לא נקלטתי כלל על אף כל המאמצים של טיפולי הפוריות..ואז..לפני ההחזרה האחרונה החלטתי לעשות הפסקה מכל ההורמונים ולנסות טיפול טבעי, אני סקפטית מטבעי, אבל גיסתי התעקשה שאלך אל מטפלת ברפואה סינית, שעזרה לה להיקלט בהחזרה של תרומת ביצית (שנכשלה פעמיים קודם), שמה מולי- היא למדה בסין 5 שנים ומתמחה בבעיות פוריות. טופלתי אצלה בסה"כ כחודש וחצי ונקלטתי בהריון!!..פשוט נס..אח"כ שמעתי מכל מיני חברות שגם הן נכנסו להריון בזכות דיקור סיני..שאלתי, איפה הייתן כל השנים?!..למה לא המלצתן?!..אז אני כאן כדיי להמליץ, בחום!!..יכולות לקרוא עליה באתר- מולי קליניק http://www.moli-clinic.co.il/%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA/

• שולחת לך חיזוק חם! גמאני בת 32ללא ילדים עם הריון שכשל.... מתחילה סבב שלישי... חייבים להיות חזקים רגועים ומאושרים על כל מה שיש!!!!! שיהיה בהצלחה לכולנו
    ותודה על ההמלצה של הדיקור שלחתי להם הודעה;)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה