אופפ כל כך מיואשת...:( - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע 8+4 עקב דימומים חלשים הגעתי למיון ונמסר לי שאין דופק :( (בשבוע 7 ראו דופק) ... אני בדכאוןן זה כבר הריון שני שאני מאבדת.

מחר אני ניגשת לרופא נשים שלי לבדיקת נוספת אולי יקרה נס ויחזור הדופק?
    ומישהי יודעת במקרה מה זאת אומרת שק הריון אחד שבתוכו שני שקי חלמון?
2 תגובות
עמוד 1
  • בס"ד
    תתפללי חזק לה' הוא יהיה איתך תמיד :)
  • אינני רופאה אבל למיטב הבנתי מדובר בתאומים זהים (תאומים לא זהים נמצאים בשני שקי הריון נפרדים). הייתי ממליצה לך לעשות בדיקת קרישיות יתר, לעתים רבות היא הגורם להפלות חוזרות והרבה בנות אינן יודעות זאת. בנוסף, ממליצה על דיקור סיני לחיזוק המערכת והרגעה ולמרות שזה כמעט בלתי אפשרי ממליצה לך לקחת פסק זמן, לנסות להרגע ולא להיות מוטרדת מהעתיד, שחררי וזה יגיע. בהצלחה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה