צרבות הגורמות לאי אכילה מה עושה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אני בשבוע 26 וקשה לי לאכול כי כל מה שאני אוכלת אני מעלה חזרה עם מיצי קיבה...
    מה אפשר לעשות בנידון עד שאגיע לרופאה שלי ליעוץ?
3 תגובות
עמוד 1
  • ארוחות קטנות כמה שפחות מאכלים שיש בהם שמנים
    אני גם פניתי לרופא הוא הביא לי מרשם לכדורים נגד בחילות-לא יודעת כמה זה עוזר אני לקחת אותם רק פעם אחת
    הצעה הכי טובה -לא לשמור בבטן עם את רוצה להקיא אז תשחררי שתי מיים רק ככה זה יעזור
  • אני גם סובלת מצרבות איומות איומות, עכשיו כבר בשבוע 37 אבל משבוע 24 כבר התחילו לי הצרבות שמעולם לא חוויתי לפני ההריון הזה. שמתי לב שמאכלים חריפים או מטוגנים או מתובלים מחמירים ממש את התופעה, אני גם נעזרת בטבליות מציצה של טאמס שמותר לקחת בהריון ועוזר קצת במקרה והמצב ממש בלתי אפשרי, אני נמנעת עד כמה שניתן משכיבה ב180 מעלות על הגב ומגביהה קצת את הראש עם כמה כריות. אכילה של מלפפון קר עוזר לי ושתיה בלגימוץ קטנות של מים ממש ממש קרים גם מפחית קצת.. מקווה שעזרתי
  • היי, לי עזר דיקור סיני! גם להפחתת הבחילות וגם העלים את הצרבות..
    ממליצה לכן לנסות..אפשר לקרוא בקישור- http://www.moli-clinic.co.il/%D7%91%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%94%D7%A7%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה