אני צריכה עידוד תמיכה וכמה סיפורי הצלחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז ככה , אני בת 31 לא הריתי מעולם
    אני מטופלת כבר שנה בבית חולים לצורך הזרעות במהלך השנה עברתי היסטרוקופיות וניתוחים יש לי שרירן לדעת כל הרופאים לא מפריע להיריון
    וחודשי הפסקה ו 3 הזרעות טבעיות והזריה אחת עם הורמונים
    בחודש האחרון היו לי נתונים טובים
    רירית 11.7 זקיקים מובילים 20 ,16, 17
    ועשו לי הזרעה כפולה .
    ועשיתי בדיקת שתן ויצא שלילי להיריון.
    אני די מותשת..
    אם זה לא נועד להיות לי..אולי אני עקרה

אולי לא נודעתי להיות אמא
    אולי לא מגיע לי
    אולי לכרות את הרחם אם אני לא יכולה להיות בהיריון ??? .

2 תגובות
עמוד 1
  • חמודה אל יאוש מעולם
    יש ניסים וברוך השם הרפואה מתקדמת היום ואת יכולה לדרוש עוד בדיקות מה שכן גם את יכולה לדבר על זה עם הרופא שלך שאת פוחדת
    ואולי יתאים לך טיפול מתאים
    אומנם לי לא היה שרירן אבל יש לי חברה טובה שילדה 3 ילדים ברחאים ושלמים עם השרירן(תלוי שוב כמה הוא משפיע על כניסה להריון)
    והיום אף אחת לא נשארת בלי ילדים יש מלא פתרונות
    מאחלת לך בקרוב הריון קל ותקין
    ולחשוב חיובי ולהרפות מהלחץ
  • אל תתייאשי!! אני יודעת שקשה לראות את הסוף אבל את עדיין צעירה וממש עוד לא ניסית את כל האפשרויות שיש.
    גם לי יש שרירן - אבל אין קשר לקשיים שלי להיכנס להריון. עברנו המון המון רופאים ומרפאות ואף אחד לא ידע להגיד לנו מה הסיבה שלא מצליחים. עשינו טיפולים יותר משנה - עברתי הזרעות ובסוף גם הפריות ובהפריה השנייה נכנסתי להריון. יש לי תינוק מהמם בבית שהיה שווה את הכל. ואחרי חצי שנה - בלי בדיקות ביוץ או שום דבר מיוחד, נכנסתי להריון שוב!
    אז הדרך קשה, אבל שווה את זה. ויש עוד כל כך הרבה דברים שהרפואה יכולה עדיין להציע לך שעוד לא ניסית. וזה שהדרך קשה עכשיו לא אומר שהיא תהיה תמיד ככה.
    בהצלחה! והלוואי שיהיו לך בשורות טובות בקרוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה