יש סיכוי לנס? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, מזמן לא כתבתי כאן.. 3 שנים בערך .
    יש לי 2 ילדים, הגיעו בדרך לא קלה וטבעית..
    הגדול שלי בן 7 .. הגיע אחרי 5 שנות נישואין.
    לא ממש ניסינו וכיוונו.. וכשרצינו, לא השגנו הריון. הגענו לרופאת הנשים שלי שהפנתה אותנו לרופאת פוריות.
    לי יש שחלות פוליציסטיות ולבעלי בעית זרע..
    כך התחלנו בדיקות ועוד בדיקות .. והומלץ לנו על הזרעה.
    זריקות, תמיכות .. חדירה בוטה לפרטיות.. אבל לכאן הגענו , בלי הרבה חשיבה והכנה נפשית.
    הגיע היום של ההזרעה, עשינו יום אחרי יום הזרעה , תוך עננה גדולה על כל התהליך , לא שאלנו שאלות, לא הבנו הרבה, צייתנו להנחיות!
    הגעתי לבדיקת דם- שבועיים אחרי הזרעה- ואחהצ צלצלה האחות לבשר לי שזה חיובי ????
    היא אמרה לי בטלפון- שהיא ראתה לפי העיניים שלי שנקלטתי , אני מחפשת את הדבר הזה בעיניים עד היום כל חודש ולאחר כל ניסיון הפרייה שחלף מאז..
    כעבור כ9 חודשים נולד בכורי המקסים בלידה רגילה וכואבת.
    חלפו כ3 שנים והתחלנו להבין שצריך כבר לחשוב על אח/ות
    ניסינו לבד.. אולי יתמזל מזלינו, אבל לא!
    הגענו לסבב הזרעות , 6 במספר, שנכשלו??
    שלחו אותנו לבית חולים, עולים מדרגה, הפרייה חוץ גופית , היינו בהלם, לקח לנו קצת זמן לעכל, היה מאוד קשה לחשוב על הפרייה..
    לבסוף , קיבלתי פרוטוקול, זריקות ומסלול חדש. יצאנו לדרך, הגיע זמן השאיבה, כולי רועדת, כאילו לא קולטת בכלל למה הגעתי עד הנה.. הגיע תורי, באותו בוקר היינו כ 8 בנות , בפס הייצור..
    שוכבת במיטה לבנה , מוקפת בצוות, טמפרטורה קפואה, רועדת מקור ומפחד מהלא נודע, מתחילה לבכות, שוקלת לוותר ולקום מהמיטה, מרגישה שזו נקודת האל חזור, אם אני רוצה הריון, ונרדמת מהמסיכה/ זריקה .
    התעוררתי עם צמיד חדש ועליו כתוב מספר.. עוד מספר, הפעם המספר מציין כמה ביציות הוציאו לי-14.
    מתוכן הופרו 3 בלסטוציסטים.
    החזירו 2 , אחד נקלט ! זה הילד השני שלי - האור השני שלי - אוטוטו בן 2.5

לאחרונה מעזה ומפנטזת על ילד שלישי..
    מלידת הקטן שלי המחזורים שלי סדירים מאוד כל 27 ימים.
    המחזור הנוכחי מאחר.. קשה לי להאמין כל יום שעובר, היום זה היום ה5 של איחור.
    היו לי כאבים לפני כמה ימים בבוקר , הייתי מספר פעמים בשירותים ( כנראה בשל וירוס בטן שנדבקתי מהקטן, שוב), לפני כ3 ימים היו סימנים של מעט דם ורוד, עם הניגוב אחרי פיפי.
    אני מטבעי פסימית או ריאלית.. גם ככה קשה לי להאמין שיצליח טבעי ,
    מצד שני מה גרם לאיחור לא אופייני פתאום ?
    יש לי רגישות בחזה ותחושת מלאות.
    * אם שרדתן עד כאן=
    אז קודם כל. תודה
    טרם עשיתי בדיקת הריון, סקרנית וחוששת שתחושת ההריון שלי לא תתפוצץ בפנים, מנסה לחכות יום ועוד אחד , התיקווה ממלאת אותי.. מקווה שיש ניסים??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה