חייבת עצה מתוסכלת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולם ..
    אז אני בת 24 שהתחתנה בספט האחרון..
    אני ובעלי גרים אצל ההורים שלו כבר 3 שנים ובשנה האחרונה אחרי החתונה התחלנו לחסוך לבית או בכלל תמיד טוב שיש כסף ליום גשום בנקות מבט לאחור זה היה היתרון גדול..
    הבעיה שעכשיו אני כבר לא מסוגלת ורוצההה מאוד לעבור לגור לבדד...
    הבעיה היא שבעלי מאודד נאמן לאמא שלוו וכל עוד אנחנו בבית הוא רגוע בשביל אמא שלו
    למרות שהוא אומר שהוא גם רוצה מאוד לעבור...
    הסיבה שאנחנו לא לוקחים את הדברים ועוזבים אני לא יודעת אולי קצת חשש מלא לסתדר או פתאום ההתחיבות הזאת לשלם שכר דירה וכל מה שמסביב ..
    להישאר עם הורים זה נוח כי אתה חוסך והרבה..

הבעיה מתחילה שהורים שלו בבעיות כלכליות ואבא אלכוליט וזאת גם הסיבה שלבעלי קשה לעזוב את אמא...

אני מרגישה מנחק בבית רוצה לגור לבד
    אני רוצה להיכנס להריון העניין הוא אך אני יסתדר הריונית בבית עם האבא אלכוליסט שלו

אז מישהי אמרה לומר לו שאני רוצה להביא לו נכד ואולי הוא יבין ויפסיק אבל אני לא יכולה לסתמך על זה

אני מרגישה אבודה
    להישאר עם ההורים לחסוך ולמרות הכל לנסות להביא ילד
    או
    לצאת מהבית להתחיל את החיים
    למרות שאני בטוחה שיהיה קשה לבעלי לעזוב את אמא שלו

אשמח לשמוע דעות
    תודה לעונות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה