בדיקות ביוץ ביתיות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,
    אשמח אם מישהי תסביר לי בבקשה על ערכות ביוץ ביתיות.
    אז אחרי חודשים שאנחנו מנסים ועם מחזור הכי לא מסודר שיש, החלטתי החודש לנסות ערכות ביוץ.

המחזורים האחרונים שהיו לי זה: 35 יום, 45 יום, 57 יום.
    המחזור האחרון היה ב-27.5.2018.

אז אשמח לדעת:
    1. מתי אני אמורה להתחיל לבדוק עם הערכות?
    2. מאז שאני מתחילה לבדוק, האם צריך כל יום? כל יומיים וכו...?
    3. חבילה של כמה כדי לי לקנות?

וכל מידע נוסף שיעזור יתקבל בשמחה.
    מודה מראש לעונים!
    סופ"ש נעים!
4 תגובות
עמוד 1
  • חפרתי על האינטרנט, שום תשובה לשאלות שלי.
    כן יש טבלאות למתי להתחיל, אבל המחזור שלי לא מסודר והממוצע שלי גבוה יותר מכל מה שיש בטבלאות.
    אבל הסיבה שאני כותבת עכשיו תגובה, כי הפורום הזה מטריף אותי!
    הסתדלו על השאלה שלי מעל 200 אנשים (ובגלל שגיאה באתר פרסנתי את השאלה הזו חמש פעמים, ובכל אחת מהם הסתכלו עוד כ-100 איש)
    אתן רוצות לומר לי שמתוך ה-200 ומשהו אך אחת לא השתמש בערכות ביוץ?

נ.ב- לא קשור לבעיה, אבל בתור אחת שצופה ומשתדלת לענות למה שאני יודעת , הפורום הזה צריך חיזוק.
    הקהילה פה לא פעילה , לא ניתן למחוק הודעות ויש כל הזמן תקלות אז כל שאלה עולה לפחות פעמיים אם לא יותר מזה.
    אין פה הנהלה ? שאפשר לפנות אליהם .

תודה
  • למיטב ידיעתי, למי שדיש מחזור ארוך ולא סדיר עדיף לעשות פעמיים ביום מהיום ה 14 למחזזור.
    אולי תבקשי מעקב זקיקים זה הכי הכי בטוח.
  • נעה תודה רבה על התשובה,
    עשיתי ממוצע של הימים מהשלושה חודשים האחרונים והתחלתי כשבוע לפני ואחרי בדיקה יומיומית במשך כמעט שבועיים סוף סוף הראה לי שאני מבייצת.
    זה קרה אתמול עכשיו נשאר לי להחזיק אצבעות ולגלות עוד שבועיים.
  • יאללה איזה יופי!! אני מתפללת בשבילך שיצליח!
    בעזרת השם תעדכני בבשורות טובות!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה