סיכוי להיריון עם ערכת ביוץ ומתי לבצע בדיקת דם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי,
    אני 11 יום אחרי הביוץ (לפי ערכת ביוץ) אין לי סבלנות לחכות לאיחור.. האם אני כבר יכולה ללכת לבדיקת דם ובעזרת השם לגלות היריון?
    תודה!!
2 תגובות
עמוד 1
  • היי הדר,
    אני אישית חושבת שכדאי לך להיות סבלנית כי לעשות בדיקה שהיא שלילית זה יכול להיות ממש מאכזב.
    עקרונית ממה שאני יודעת בדיקת דם יכולה לקלוט רק שעברו 14 ימים והלאה מאז הביוץ.
    אז ישר כוח עוד קצת סבלנות
  • היי הדר,
    אני גם חיכיתי מאוד להריון ,
    וקניתי בדיקות הריון (יש בדיקה שניתן לעשות 4 ימים לפני האיחור) עשיתי במשך 4 ימים לפני האיחור,
    וכל הבדיקות יצאו שליליות, השלמתי עם זה ו...שכחתי,
    המחזור איחר לי ולאחר 4-3 ימים מהאיחור עשיתי בדיקה שיצאה עם פס ממש חלש שצריך היה להתאמץ לראות.
    אחרי שבוע וחצי או שבועיים עשיתי שוב ויצא פס חזק.
    אז שווה לחכות ולא לבצע בדיקה לפני הזמן ולהתייאש.
    בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה