חייבת עזרה ! בבקשה תכנסו - הריון ראשון אבודה!!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הייי
    הריון ראשון שלי ..!!!
    בשבוע 5 הודיעו לי שהבטא לא מכפילה את עצמה וזה הריון כימי.
    לאחר מכן עקבנו אחרי הבטא והיא לא ירדה.
    היום אני בשבוע 6 עם בטא 390 (לפני ארבעה ימים היה 320) ,
    כבר שבוע מדממת הבטא עולה אבל לא משמעותית כי לא רואים כלום באולטרסאונד.
    הרופאים מתלבטים אם זה חוץ רחמי או לא.
    אף רופא לא יודע לענות לי בוודאות על השאלה...יש לי דימום כבר שבוע אין כאבים בכלל
    כבר הבנתי שזהו הריון לא תקין...אבל ההתלבטות היא האם להמתין שהוא יפול לבד? או לעשות את הזריקה שתסיים את ההריון מהר יותר.
    הרופא היום אמרה לי לחכות עוד קצת.. כי לא רואים כלום לא ברחם ולא מחוץ לרחם.
    החלטנו לחכות לשבוע הבא (שזה יהיה כבר בדיוק שבועיים מתחילת הדימום) ולראות אם הבטא תרד וההריון יפול לבד , או שנצטרף לעשות את הזריקה (שבגללה לא נוכל להיכנס להריון 3 חודשים)
    האם קרה למישהי משהו כזה?
    אפשר המלצה ?
    אני אבודה..מיואשת .. כבר הבנתי שהריון תקין לא יצא מזה..אבל ממש רוצה לסיים עם הכאב הזה ולהמשיך הלאה בחיים שלי .
1 תגובות
עמוד 1
  • היי...אני לא מכירה את הבעיה הזו רק רוצה קצת לעודד ולהגיד לך שמה שצריך לקרות קורה ולא על הכל יש לנו שליטה....מניסיון שלי שגם עברתי טיפולים וגם אמרו לנו שלא נוכל אולי בכלל להביא ילדים ועכשיו אני כבר בחודש שביעי אחרי המוח אכזבות וחודשים שלא צלחו....
    אני יודעת כמה ה"לא ידוע" קשה וכמה האכזבות האלה בלתי נסבלות....אבל יהיה בסדר...
    לא ליפול...להמשיך הלאה...מה שצריך לקרות יקרה והלואי שהכל יהיה בסדר....
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה