תראו כמה בנות קוראות את זה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות!
    אולי מה שאכתוב כאן זה לא ממקומי לעשות זאת אבל אני חייבת לשתף.
    אני רואה כמה הסתכלו על שאלות של אחרות , לדוגמא שאלה שלי מלפני חודש, יש לו צפיות של יותר מ-700 אבל 0 תגובות וזה בסהכ הייתה שאלה כללית על ערכות ביוץ.
    אני לא אומרת שחייבים לענות אני פשוט אומרת בואו נעשה את הפורום הזה יותר פעיל וגם אם אין לך את המידע המלא או המדוייק למה לא לנסות ולעזור או אפילו במקרים מסויימים לתת מילת עידוד, בפניות המתאימות.
    אין יותר מייאש מלפתוח את הבעיות שלנו כאן לזרים, לראות שמלא צפו בפנייה שלך ואפילו לא תגובה אחת.

סתם כואב לי לקרוא שאלות של בנות פה שרוצות עזרה דחוף ואין לי טיפת מושג איך לעזור להן ואני אומרת לעצמי מתוך המאות שצפו בשאלה אף אחת לא שמעה על משהו כזה או דומה לזה או חוותה את זה .

תודה שהקשבתן\קראתן
3 תגובות
עמוד 1
  • את כל כך צודקת!
    היום גם כתבתי משהו.. אחרי התלבטויות רבות אם לשתף את זה בפורום או לא
    ויש מלא צפיות בלי תגובה אחת.
    באמת שמילה קטנה הייתה יכולה להרים או לסדר את המחשבה...לי ולבעלי כבר אין מחשבות או כיוון מה לעשות אז אולי מישהי מהצד הייתה יכולה להביא דעה גם אם זה לרעה או לטובה ולעזור קצת.

אשמח שתגידי לי על מה המקרה שלך...כדי שאגיב מה שאני יכולה (היום הראשון שלי פה)
  • כן זה מבאס בטירוף...הרבה פורומים ככה
  • היי לולי, אני שאלתי שאלה על ערכות ביוץ ביתיות אבל כבר הסתדרתי איתם חחח, עכשיו המקרה שלי הוא רק לחכות שנכנס להריון.
    אני אחפש את התגובה שלך ואשמח לנסות לענות או רק מילת עידוד :)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה