כאבי צלעות - מיואשת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי כולן, חדשה פה. שבוע 19 פלוס 3 היריון ראשון וכואב במיוחד יש לומר.
    בשבועות האחרונים יש לי כאבי צלעות מצד ימין ומקרין גם לגב באותה נקודה.
    רופא משפחה שלח לבדיקת אולטרסאונד ואין כלום הכל תקין מבחינת כיס מרה וכליות ולבלב. אני מיואשת כי הוא אומר שאין מה לעשות.
    סובלת מכאבי תופת, דקירות, שריפה, קושי לשבת, קושי לשכב על צד ימין, כאבים במגע ישיר, כאבים כשמתעטשת וכשצוחקת, פשוט לא יודעת מה לעשות.
    מצבי הנפשי גם ברצפה בגלל הכאבים שמשתקים אותי ומקשים עליי לעבוד במשרד אפילו.
    מישהי חוותה את זה? הלוואי ואני לא היחידה ותוכלו להסביר לי למה.
    תודה
2 תגובות
עמוד 1
  • היי...יש לי אותו דבר בדיוק רק בצד שמאל.
    גם בערך משבוע 19 התחלתי לסבול מזה.לא יכולה לשכב על צד שמאל כואב לשבת כאב חד כזה לוחץ כאילו לוחצים לך על הצלע...הרופאה שלי אמרה שבגלל ההריון הבטן מותחת קדימה ומושכת איתה את העמוד שדרה קדימה וזה לוחץ על הצלע משהו כזה....מבינה אותך מאד...וסובלת מזה גם...חחח
  • היי
    קוראת את שכתבתם ורחמי עליכן
    נסו לבדוק האם הכאבים אינם מחידק הליקובקטר

הכאבים בלתי נסבלים ולא רוצה ליאש אבל לעיתים הידיעה עוזרת...
    בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה