כניסה להריון שני - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מיואשת ומדוכאת....10 חודשים ללא,הצלחה
    החודש סיבוב שני עם איקוקלומין ...ואמורה כל רגע לקבל מרגישההה
    מי עברה אני חדשהפה וזקוקה לתמיכה תודהה
10 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    עוברת בערך את אותו הדבר.
    מנסים כבר שבע חודשים, הריון שני.
    מחזור ממש לא מסודר והחודש החלטתי לנסות מקלות ביוץ.
    לפני שבוע וחצי זהיתי ביוץ, היום, אני התחלתי להרגיש שהמחזור קרב ובא.
    אז מבינה אותך ותהיי חזקה ??, צריך להיות רגועים וסבלנים ומקווה שאולי ההרגשה שלך מטעה אותך הפעם.
  • תודה .אני מהתחלה עם מקלות ביוץ.....כבר לא יודעת כמה הן אמינות
  • כמה זמן הריון ראשון לקח
  • חמישה חודשים, אבל המחזור היה מסודר והיה קל יותר, אני חושבת שההכנה להריון שני יותר קשה כי ממש מצפים ומתכננים את זה לעומת הראשון לפחות אצלי, שהפסקנו גלולות ומתי שיקרה יקרה
  • קיוויתי שהימים האחרונים אולי היו דימום של השרשה אבל היום סופית קיבלתי ??????
  • גם לי היה איחור של יומיים כתמים חומים והיום דימום.מבאס
  • תגידי לי אם תרצי שניצור,קשר. אכתוב לך.את המייל
    שלי אולי ניתן טיפים
  • מוזמנת לכתוב לי את האימייל שלך או פייסבוק מה שנוח לך אשמח לכתוב לך או לקבל טיפים אם יש לך
    בינתיים העדכונים אצלי זה שנגמר המחזור שהפעם מסיבה מסוימת היה קשה מאוד וחזק ברמות שלא זכור לי דבר כזה בעבר; עכשיו צריכה לחכות נצח עד הביוץ הבא אם בכלל הצליח לגלות מתי זה; כי המחזור שלי הכי לא סדיר שיש.
    בינתיים עדיין נותנת צאנס למקלות ביוץ.

• אמן
  • כל כך מבינה אותך.
    אני כמעט חצי שנה אחרי הנקה ועד עכשיו לא מגיעה.
    נראה לי שהכי טוב לשחרר ולהרפות וזה יגיע בלי שנשים לב.
    בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה