כאבי מחזור בתחילת הריון, יש דבר כזה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, אנחנו מנסים להכנס להריון כבר תקופה, ללא הצלחה..
    המחזור שלי לא סדיר ככ (מגיע כל חודש, אבל פעם ב30 יום, פעם ב34, וכו').. וכל פעם הייתי עושה בדיקה ביום האיחור ומאתכזבת..
    הפעם החלטתי לא לעשות בדיקה כי הנחתי ששוב המחזור פשוט מאחר, וגם- אני סובלת בימים האחרונים מכאבי מחזור אז אני מניחה שהמחזור אמור להגיע..
    העניין הוא שאני כבר ביום ה37 ועדיין לא קיבלתי (בדרך כלל אני מקבלת בין הימים 30-34)..
    יכול להיות שלמרות כאבי המחזור אני בתחילת הריון? אני מפחדת לבדוק ולהתאכזב שוב :(
16 תגובות
עמוד 1
  • היי
    אחד התסמינים של הריון הם כאבי בטן תחתונה בדיוק כמו במחזור! (כמובן לאחר איחור)
    אצלי בהריון השני מאוד רציתי אבל היו איחורים מוזרים ובכל פעם הגיע בזמן אחר (אצלי זה היה קשור לתזונה)
    משהו כמו חצי שנה היו איחורים והתייאשתי מהבדיקות,
    בדיוק שם, כשהתייאשתי והבנתי שרק בורא עולם מחליט מתי יהיה הריון זה הגיע!
    בהפתעה ובאושר מוחלט!
    מאחלת לך שזה יהיה הריון כמו שאתה רוצה:)
  • כמובן שרק בדיקה ביתית או בדיקת דם, יתנו תוצאה...
  • עשיתי בדיקה אתמול, ויצא פס אחד כהה מאוד ופס אחד בהיר מאוד (אבל יש פס, לא דמיינתי)
    עדיין לא ידועת אם זה אומר שאני בהריון..קבעתי בדיקת דם ליום חמישי ועד אז, נשאר רק להתפלל ולחכות.. :)
  • פס זה פס!!!
    אני עשיתי בדיקה באיחור של שבוע או שבועיים לא זוכרת מדוייק ,
    והיה פס חלששש שהיה צריך להתאמץ לראות, אחרי שבוע עשיתי שוב ויצא פס חזק,
    כשהעמדתי את 2 הבדיקות זו ליד זו, לא הבנתי איך הצלחתי לראות פס מרוב שהוא היה חלש.
    כך שאני בטוחה שאם ראית פס את בהריון.
    בהצלחה והריון תקין וקל.
    תעדכניי
  • ברוך ה' ככל הנראה שזה הריון :)
    עשיתי בדיקה ויצא ערך של 2000 ומשהו.. :)

תודה על התמיכה מיקוש
  • איזה יופי ברוך ה'!!!!
    שמחה בשבילך.
    שילך תקין ובקלות, ובעזרת ה' בידיים מלאות!!!!
  • שלום לכולן
    לפני כ 8 חודשים עברתי גרידה כי לא היה דופק. מאז הוסת שלי אינה סדירה, בחצי השנה האחרונה מקדים לי כל חודש בשבוע. החודש הזה הגיע בזמן אבל עם כאבים בבטן התחתונה ובחיים אני לא סובלת מכאבי מחזור. עשיתי היום בדיקת דם להריון למרות הדימום ויצא שלילי, האחות אמרה לי שזה יכול להיות מוקדם עדיין וכדאי לנסות שוב לעשות. אני מרגישה ממש כמו בהריון, סחרחורות וחולשה. האם יכול להיות שזה הריון כמו שהאחות אמרה למרות שיצא שלילי?
    תודה לעונות
  • שלום לכולן
    לפני כ 8 חודשים עברתי גרידה כי לא היה דופק. מאז הוסת שלי אינה סדירה, בחצי השנה האחרונה מקדים לי כל חודש בשבוע. החודש הזה הגיע בזמן אבל עם כאבים בבטן התחתונה ובחיים אני לא סובלת מכאבי מחזור. עשיתי היום בדיקת דם להריון למרות הדימום ויצא שלילי, האחות אמרה לי שזה יכול להיות מוקדם עדיין וכדאי לנסות שוב לעשות. אני מרגישה ממש כמו בהריון, סחרחורות וחולשה. האם יכול להיות שזה הריון כמו שהאחות אמרה למרות שיצא שלילי?
    תודה לעונות
    הי מורנוש לפעמים התוצאה המוקדמת שגויה...... יש לך תשובה??
    מחזיקה לך אצבעות!!!!!!
  • הי מורנוש לפעמים התוצאה המוקדמת שגויה...... יש לך תשובה??
    מחזיקה לך אצבעות!!!!!!
    כן אני בהריון בשעה טובה ????
  • כן אני בהריון בשעה טובה ????
    זה נורמלי שהייתה לי טיפה של הפרשה חומה בהירה ודקירות מדי פעם בצדדים של הבטן?
  • שלום לכולם בנות וחג שמח
    אני עושה הפריות והחודש הזה שעשיתי הפריה יש לי מין כאבי מחזור וכאבים עמומים שכאלו שאני לא יודעת להסביר.
    ובנוסף מרגישה כאבי ראש וחולשה.
    מה זה בנות?
    מישהי עברה את זה דומה לתחושות שלי?
    אשמח לתשובה
  • רק אציין שיש לי מחזור סדיר
    ועוד שלושה ימים אמורה לקבל פחות או יותר.
  • רק אציין שיש לי מחזור סדיר
    ועוד שלושה ימים אמורה לקבל פחות או יותר.
    מה התוצאה בסוף?
  • עשיתי בדיקה אתמול, ויצא פס אחד כהה מאוד ופס אחד בהיר מאוד (אבל יש פס, לא דמיינתי)
    עדיין לא ידועת אם זה אומר שאני בהריון..קבעתי בדיקת דם ליום חמישי ועד אז, נשאר רק להתפלל ולחכות.. :)
    ?
  • ברוך ה' ככל הנראה שזה הריון :)
    עשיתי בדיקה ויצא ערך של 2000 ומשהו.. :)

תודה על התמיכה מיקוש
    וואי שיהיה לך בשעה טובה זה בדיוק מה שקורה לי עכשיו אני גם מבקבלת כל חודר סדיר 30 עד 34 ועברו כבר 37 ימים ואנחנו כן מנסים להיכנס להריון והיום היו לי גם כאבי בטן עזים בקיצור לא יודעת אם זה הריון מקווה מאוד ורוצה להאמין שכן בע״ה אחכה עד יום 40 לאיחור נראה לי ואז אעשה בדיקה במידה ולא אקבל
    בכל אופן תהני מהתהליך שיהיה לך הריון קל ובשורות טובות
  • היי לכולן, אני מקבלת מחזור כל 25-28 יום.
    היום זה ה28 ועדין לא קיבלתי . אבל יש לי קצת כאבי מחזור. מישהי חוותה משהו דומה ? ובסוף היתה בהריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה