בשברון לב - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אחרי 3 ivf דרך הקופת חולים שלא צלחו ויחס לא בדיוק שרציתי לקבל והרבה עצבים מהרופא הנוכחי
    החלטנו לעבור לפרטי עם כל הקושי בתקווה שנזכה לילד/ה כי אנחנו יודעים שפרטי הכי טוב מסתכלים עלייך אחרת ולא בטעות שוכחים להגיד לך עלבדיקה מסוימת או משהו באותו נושא
    נכון שהכל מזל ובפרטי גם יכול לקחת כמה ניסיונות עד להריון המיוחל אבל היחס הוא אחרת
    וזה לא פחות חשוב
    עכשיו לשאלתי;
    יש לנו זרע מוקפא בבית חולים ואני חושבת שהוא לא טוב(גם ממה שאמרו לי היום) וחשבנו לישאוב חדש ממי מבקשים מהרופא עצמו או זה תלוי באיזה החלטה של גןרם כלשהו(וועדה נגיד) וכמובן אני הולכת להגיד להם להשבית תזרע
    המוקפא בבית חולים
    מישהי יודעת איך זה הולך?

מאחלת לכולנו שבעזרת השם נתבשר בבשורות טובות ונזכה לקבל את התואר אמא בקרוב מאוד
3 תגובות
עמוד 1
  • היי מיכל
    מבינה לליבך כל כך!!!
    בעלי עבר טיפולי כימותרפיה ולכן היה חייב להקפיא לפני.. גם לנו אמרו שמה שהוקפא לא במצב טוב כי הוא הגיע לבית חולים עם המוגלובין 4 ??
    בכל מקרה, הלכנו ישר לרופא פרטי (דר אלדר עידו שמטפל באסותא) והוא המליץ לנו ישר על ixi.. בשעה טובה, בניסיון ה 4 הצלחנו והיום אנחנו בחודש 5.. מחזיקה לך אצבעות, אל תתייאשי, זה מגיע!!
  • היוש
    איזה כייף לשמוע
    מאחלת לך המשך הריון תקין ובריא ויעבור בקלות ובעזרת השם ללידה קלה ביידים מלאות
    והרבה הרבה בריאות כי זה מה שחשוב
    ותודה לך על המענה לימים הלכנו לרופא פרטי בנתיים בבדיקות נקקוה לטוב?
  • הסימן שאלה אמור להיות לב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה