דימום לפני מחזור! עזרה.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב.. אני ובעלי מנסים חודשיים אחרונים להכנס להריון. בדרכ המחזור שלי מגיע ביום מדוייק כעבור 31 יום. ומגיע בבום. מעט הפרשות לפני אבל דימום מגיע ממש ברגע אחד בזרם חזק. החודש התחיל דימום חלש 4 ימים לפני המועד המשוער וזה קצת מלחיץ. ייתכן וזה השתרשות אך אם לא אני תוהה מה זה. האם כדאי לי ללכת להיבדק? אני בת 35 וחוששת משינויים במחזור. תודה לעונות
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום אני והחבר שלי שכבנו אתמול והיום יש לי דימום עוד יומיים אני אמורה לקבל מחזור רציתי לדעת מה זה אומר תודה ?
  • שלום וברכה.

אין צורך להילחץ משינויים קלים במחזור או בזמני הופעתו. זה נורמלי לגמרי.
    בכל מקרה בכל מקרה של דימום לא סדיר יש לשלול הריון- אפילו בבדיקת שתן שקונים בכל בית מרקחת.
    מגיל 35 ממתינים 6 חודשים ואם לא מצליחים להרות יש לפנות למרפאת פוריות.
    בהצלחה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה