הריון לא רצוי ופחד גדול - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מאמין שאתם לא רגילים פה לראות הודעות מגברים אבל גם זה קורה חח..
    אני בן 22 השתחררתי לא מזמן וחברה שלי בצבא וקיימנו יחסי מין כמו תמיד רק שהפעם המצב קצת יותר מסובך היא שבוע אחרי מועד המחזור שלה והיא לא קיבלה, עשינו בדיקת הריון היום בסביבות שעה 21:00-22:00 ואז התברר לנו שעושים רק בבוקר,חשוב לציין שהיא עברה ימים מאוד לחוצים וקראתי שיש לזה גם השפעה, כי נפרדנו אז היא הייתה במפולת רגשות, אנחנו מאוד מפחדים ולא יודעים מה לעשות באמת צריל את עזרכתם, אנחנו עובדח עצות.
6 תגובות
עמוד 1
  • יש לציין שהבדיקה יצאה שלילית
  • יש לציין שהבדיקה יצאה שלילית
  • היי,
    תמתינו עוד שבוע ...לפעמים מלחץ המחזור לא מגיע.
    וגם אם זה הריון, אסור לרצוח!!!
    אל תעשו הפלה!!!
    הפלה יכולה לגרום להמון המון סיבוכים כולל עקרות וחבל!!!
  • היי מיקוש,
    אנחנו לא רוצים ילד אנחנו ילדים עדיין וכמובן שלא מוכנים לזה,
    כשינו בדיקת הריון שוב בבוקר היום ויצא שהיא לא בהריון, אבל בנוסף לזה חברה שלי היא לא בריאה כל כך יש לה כמה בעיות בראותיות כמו לקטוז יש לה דרכי נשימה חסומים...לדעתכם זה מלחץ לא מקבלת ? והבדיקות האלההאמינות הבייתיות?
  • בדיקת ההריון הכי אמינה היא של חברת safe ,
    וחובה לבדוק רק לאחר איחור!
    בד"כ הבדיקה אמינה ,אם כי יש מקרים יוצאי דופן.
    בכל אופן, הסיבות לאיחור במחזור הן רבות, כמו לחץ שמאוד מאוד משפיע, כמו תזונה מועטת מאוד- גם גורמת לאיחורים, הפרעות אכילה גם כן גורמות לבעיות, ישנם תרופות שעלולות לגרום לתופעה...
    חשוב שתדעו שהפלה מאוד מסוכנת! ולא משתלמת!!!
    יש המון מקרים של נערות ,בחורות שביצעו הפלה ונהפכו עקרות!!!!
    וכשרצו להביא לא היתה אפשרות!
    סוף מעשה במחשבה תחילה.
  • ד"א מצב נפשי גם גורם לאיחורים ושיבושים,
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה