התכווצויות ודקירות בבטן ובבטן התחתונה- דחוףףף! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הייי אשמח לעזרה בבקשה ביום ה16 למחזור היו לי התכווצויות בבטן התחתונה לאחר שהתעוררתי עד כדי כך שהיה קשה לי לעמוד זקוף ולמחרת שוב קרב לי..
    שבוע לאחר מכן ,4 ימים לפני מחזור שוב התכווצויות בבטן התחתונה בשעות הבוקר והחל משעות הערב תחושת רעב שלא נגמר והרגשה של אי נוחות בבטן ( אוכל ולא עובר).
    ובנוסף...היציאות שלי בשירותים בתדירות גבוהה יותר וגם גזים

מישהי מכירה תופעה כזוו לפני שגילתה שהיא אכן בהריון או שמדובר בקלקול קיבה וחייבת להיבדק?!

תודה לעונות
5 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    לפני שגיליתי את ההריון הנוכחי, היו לי התכווצויות שמזכירות מחזור חודשי ובתוספת רצתי לשירותים כל הזמן, ממש לא חשבתי על כיון של הריון ,רציתי מאוד אך מכיון שעשיתי מספר בדיקות והן יצאו שליליות, הפסקתי לחשוב על זה,
    לאחר מס' ימים שראיתי שלא מגיע מחזור עשיתי בדיקה ולהפתעתי ולשמחתי הרבה יצאו שני קווים, אחד מאוד בהיר והשני כהה(קו הבקרה).
    היום אני בחודש שביעי, אוטוטו נכנסת לשמיני ב"ה.
    מקווה בשבילך שאם את רוצה הריון שאכן זו תהיה התוצאה :)
    תעדכני..
  • היי תודה לך על התשובה האופטימית
    אני יום לפני האיחור , עשיתי בדיקה של קלייר בלו בשתן הראשון של הבוקר ויצא שלילי.
    מאוד רוצה הריון, מנסה 10 חודשים.
  • היי יש לי איחור של כמה ימים היו לי התכווצויות בבטן התחתונה ממש כאבים אבל בסטיק לא מראה הריון מה ניתן לעשות ? גם אני מנסה בערךכ9-10 חודשים ..
  • תנסי בדיקת דם
  • הי,
    אם תוכלו לעזור ולומר לי מה אומרת התוצאה של בדיקת הדם שעשיתי היום..

אני לא יודעת לקרוא, זה אומר הריון או לא?

תודה מראש

שם הבדיקה BETA-HCG
    תוצאה <7
    תוצאה לעומת טווח הנורמה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה