ללא סיכויים להיקלט ובסוף הריון טבעי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש כאן בנות שעברו טיפולים או התערבות רפואית שבעצם שללו מהם כל סיכוי להיקלט טבעי ולבסוף נקלטו טבעי בדרך נס?
    ממש מחפשת עידודדד ותקווה ! אשמח לשמוע על מקרים כאלו
1 תגובות
עמוד 1
  • כן קיים ברוך השם אני יכולה לשתף אותך בהודעה שמדריכת כלות שלחה :)

מעשה שהיה כך היה ....
    לפני שנה בדיוק פנתה אלי אשה מדהימה שאני יעזור לה להתנחם באובדן אמה אז כמובן שנחחמתי אותה אבל מה בעצם היא רוצה לא הבנתי ?????ואז היא מספרת לי שהיא נשואה הרבה שנים והם ללא ילדים וכל הצער שלה כרגע זה בגלל שאמא שלה לא תזכה לראות אותה מביאה ילד לעולם ?? נו ... מה אפשר לעשות שאלתי אותה? אני רוצה לעשות לה נחת רוח בשמיים לפחות שם .
    שאלתי אותה אם היא הייתה רוצה לעשות שיעור לנשים לעילוי נשמת אמא שלה ?
    היא ענתה לי לפני שאמא נפטרה עלה לי מחשבה בראש שאולי אני אתחיל לשמור טהרת המשפחה אלמד יותר ואולי נזכה להריון .... בעלה הסכים ואמר לה שילכו יחד ללמוד #טהרת #המשפחה
    אז בשביל זה פניתי אליך את מדריכת כלות טמדריכה בטהרה לנשים נשואות אני רוצה לעבור חויה בלימוד זה ,אני רוצה לקיים 12 שיעורים פעם בחודש בביתי לעילוי נשמת אמא שלי למשך שנה רק בנושא טהרת המשפחה יש לי קבוצת נשים שתגיע בקביעות רק תבואי ...וביקשה ממני לשמור זאת בסודיות
    האמת לא האמנתי שזה ימשך זמן רב כמו שנה ... נסיעה אליה בערך שעה וחצי ... הייתי בטוחה שזה לא יחזיק מעמד ואז כל חודש התרגשות מחדש כל חודש נוסעת.עד אליה ללמד שיעור בטהרה הגיעה יום השנה עשינו הפרשת חלה יחד וסיימנו את הלכות טהרה לאשה אחרי לידה ! איחלתי לה ברכה והצלחה ומחכה לבשורות טובות ??
    אחרי שבוע היא מתקשרת אלי כולה בהתרגשות של דמעות ובכי "אני בהריון"!!!! מה ? אני בהריון היא צועקת לי .... זכיתי במשך שנה לקיים מצות.#טהרתהמשפחה הקב"ה פתח לי פתח וזיכה אותנו להריון ללא טיפולים אחרי כמעט 8 שנים של נישואין ...
    השיחה הזו בוצעה היום מתרגשת עד דמעות וכותבת לכן.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה