הריון, הפלה ומה שבינהם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן...
    לאחר חששות ולבטים רבים החלטתי להצטרף. בעלי ואני מנסים להיכנס להריון מזה שנה וחצי, לפני 4 חודשים שני פסים על המקל, חודשיים לאחר מכן- הפלה, עובר ללא דופק.
    כרגע מנסים שוב אבל בעיקר מסתובבת עם תחושות של תסכול, כעס וחוסר צדק.
    מסביבי כככוווללןן בהריון/יולדות וכולן נכנסו להריון בקלות רבה ואני עדין מחכה...
    אשמח לעידוד ומעט אופטימיות
2 תגובות
עמוד 1
  • 1עדילי1 תיהיה חזקה ואופטימית, הרגע שלך יגיע.
    אני יודעת שזה קשה ומורכב אבל נסי להרגע.. זה יגיע אני בטוחה
  • היי, שמי גל, אני עובדת סוציאלית וסטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית באוני' בר אילן.

במסגרת עבודת התזה שלי אני עורכת מחקר על חווית האימהות והקשר עם התינוק. אם אתן אמהות לתינוק/ת בגיל חצי שנה או פחות ונמצאות במערכת יחסים זוגית, אודה לכן מאוד אם תוכלו לענות על הקישור המצורף או לשתף בקרב מכרות וחברות שהשאלון יכול להיות רלוונטי עבורן.

השאלון הוא אנונימי ואורכו כ-15 דק'. ניתן להשיב עליו דרך הטלפון הנייד או המחשב.

https://biusocialsciences.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bqGcJ0lRlhMxyiV

תודה על הזמן והנכונות לשתף.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה