בדיקות פוריות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי חבירות, חדשה פה בקבוצה
    ניסיתי למצוא מקום בו תעזרו לי להוריד את הלחץ שאני נמצאת בו, שנעבור ביחד את התקופה הקצת קשה הזו... ועדי שתייעצו לי מה לעשות..
    אז לפני הכל אני ובעלי זוג צעיר חמוד מאוד בניסיונות כבר שנתיים.
    החלטנו רק בחודש האחרון להתחיל בדיקות, מעקב אחר הביוץ וכו'
    חשוב לי לציין שהמחזור שלי לגמרי סדיר, כל 28 יום לפי השעה.
    עשיתי מעקב זקיקים בחודש האחרון והכל נראה לגמרי תקין, זמן הביוץ, גודל הזקיק וכו ולכן הרואה גן אמרה לי לא להתחיל בינתיים עם אוביטרל כי אין ממש צורך...
    אז אצלי לא מתחילים עדיין מעקב, רוצים להתחיל עם בעלי.
    ויפה מתחילה הבעיה כי בעלי לא ממש בעניין, ודי כבר נמאס לי לחכות רוצה כבר ילד משלי ????
    בעלי לא מרגיש בנוח עם התהליך הזה, וכמה שאני מנסה להגיד לו שאין מצב שאני עוברת את התהליך הזה לבד כי כן ככה הוא מאד קשה, מבחינתו התהליך הזה מלחיץ אותו וקשה לא להיכנס לזה...
    בהתחלה קבענו תאריך בו אנחנו מתחילים לבדוק את זה, לדוגמה תחילת מרץ, אבל כמו שאני מכירה אותו, כן את התאריך הזה הוא ידחה..
    מה אתן אומרות מה לעשות?
    אתם כבר יש לכן בטח מחר ניסיון עם בני הזוג שלכם, ואני בטוחה שתוכלו לעזור לי ולתמוך!

יואו איזו תקווה קשה זו ???? סורי על המרמור
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה