הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן, מחפשת קצת תמיכה.
    לפני כשבוע עברתי הזרעה ראשונה. חוץ ממורפולוגיה גבולית (שלא הדאיגה את הרופאים, רק אותי) וBMI קצת נמוך שלי לא נמצאה סיבה לאי פריון. בתחילת המחזור שלפני ההזרעה לקחתי כדור איקקלומין ביום לחמישה ימים, שלא השפיע, ובסופו של דבר חיכינו לביוץ הטבעי שהגיע ביום ה30.
    רציתי לשאול האם מישהי נקלטה בהזרעה ראשונה (או מכירה מישהי ש..)? או בהזרעה בכלל? והאם לזה שהאיקקלומין לא השפיע עלי אמורה להיות השפעה על הצלחת ההזרעה?
    תודה מראש על התגובות
7 תגובות
עמוד 1
  • היי רוצה לעודד אותך שהחודש עברתי הזרעה ראשונה ובדיקת היריון הראתה 2 פסים מחר בדיקת דם אל תאבדי תקוה עם כמה שזה קשה אם יש לך עוד שאלות בשמחה
  • הי, אני נכנסתי להריון בהזרעה סבב שלישי ועוד עם מדדי זרע מאוד בעייתים...... בקיצור הכל אפשרי ובסוף הטבע מנצח. מה שעזר לי היה ממש לפמפם לתת מודע שאני בהריון (סרטונים ומדיטציות ביוטיוב גם באנגלית כי יש יותר מבחר, שבהם יש מסרים שאת בהריון תקין והעובר בריא וכו וכו)
  • היי גם אני 8 ימים מאז ההזרעה השנייה שלי

ניסיתי פעמיים עם אקקלומין שדיקק לי את הרירית
    עשיתי צילום רחם יצא טוב
    עשיתי בדיקות פוריות ביום ה3 של המחזור גם יצאו תוצאות טובות
    בדיקות זרע של בעלי טובות
    עשיתי הזרעה פעם אחת אך לא הצליחה
    עכשיו אני אחרי הזרעה שנייה ביום ה8 אחרי הזרעה , לא מרגישה כלום ...
    (בהזרעה הראשונה היו תופעות קטנות של כאבים בחזה או כאבי בטן מידי פעם)
    הפעם? כלום!! לא מרגישה כלום!!!!!
    ויוצאות לי הפרשות לבנות צמיגיות ... (זה באופן קבוע אחרי ביוץ) האם זה זרע?
    מיואשת ולא יודעת מה הסיבה שאינני מצליחה להיכנס להריון ...
  • היום אני כבר בשבוע 12 אבל זו הייתה דרך ארוכה! גם התעברתי בסבב השלישי של ההזרעה.
    בסבבים הראשון והשני נעזרתי בתזונה מותאמת וגם אני כמו לולית האמנתי שצריך פשוט להיכנס למוד הנכון!

מה שעזר לי בסופו של דבר, לפחות כך נראה לי, היה השילוב של הכל. תזונה מותאמת על פי המלצות של הרופא ודברים שמצאתי באינטרנט, 7 טיפולי דיקור סיני לפוריות אצל אופיר שגב פרימן (ממליצה לכל המתלבטות ללכת אליו לטיפול), צפייה יומיומית בסרטונים שפשוט נתנו לי את הכח להמשיך ולהאמין והמדיטציה והדמיון המודרך שחברה המליצה לי עליהם ממש עזרו לי להקטין רמות המתח בהן שהיתי.
    בקיצור שווה לנסות הכל- בגבול הטעם הטוב והכי חשוב להמשיך להאמין בעצמך.
  • הי, אני נכנסתי להריון בהזרעה סבב שלישי ועוד עם מדדי זרע מאוד בעייתים...... בקיצור הכל אפשרי ובסוף הטבע מנצח. מה שעזר לי היה ממש לפמפם לתת מודע שאני בהריון (סרטונים ומדיטציות ביוטיוב גם באנגלית כי יש יותר מבחר, שבהם יש מסרים שאת בהריון תקין והעובר בריא וכו וכו)
    הי את יכולה להמליץ על שם של סרט מדיטציה כזה ביוטיוב
    נשמע מסקרן
    תודה ובהצלחה לכולן
  • שלום וברכה.

סיכויי ההצלחה בהזרעה באופן כללי הם 10-20%. אם מגיעים לשילוב של הזרעה עם זריקות הורמונליות בד"כ עושים כך שלושה מחזורים ואם עדיין אין הריון מומלץ להתקדם ל-IVF.

בהצלחה !
  • היי גם אני 8 ימים מאז ההזרעה השנייה שלי

ניסיתי פעמיים עם אקקלומין שדיקק לי את הרירית
    עשיתי צילום רחם יצא טוב
    עשיתי בדיקות פוריות ביום ה3 של המחזור גם יצאו תוצאות טובות
    בדיקות זרע של בעלי טובות
    עשיתי הזרעה פעם אחת אך לא הצליחה
    עכשיו אני אחרי הזרעה שנייה ביום ה8 אחרי הזרעה , לא מרגישה כלום ...
    (בהזרעה הראשונה היו תופעות קטנות של כאבים בחזה או כאבי בטן מידי פעם)
    הפעם? כלום!! לא מרגישה כלום!!!!!
    ויוצאות לי הפרשות לבנות צמיגיות ... (זה באופן קבוע אחרי ביוץ) האם זה זרע?
    מיואשת ולא יודעת מה הסיבה שאינני מצליחה להיכנס להריון ...
    וואו בול המקרה שלי, הכל תקין אצלי ואצל בעלי. כעת אחרי הזרעה 2 ולא מרגישה כלוםםםם, יומיים לפני בטא. אשמח לדעת מה איתך!? האם נקלטת בסופו של דבר מההזרעות?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה