מחזור מוזר לאחר נטילת דופסטון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, אני בת 27 אמא לילד בן 7 מהריון ספונטני וטבעי, ב שנתיים האחרונות מנסה להיכנס להריון.
    עברתי שאיבת ביציות לפני חודשיים ומכיוון שיש לי שחלו פוליצסטיות העוברים הוקפאו וההחזרה תהיה החודש בעזרת השם.
    לפני שבוע נטלתי דופסטון על מנת שאקבל מחזור כי תמיד יש לי איחורים, אלא שהפעם המזור מוזר מאוד , עם חתיכות דם גדולות ומלווה בכאבי תופת בבטן התחתונה ממש כאבים בלתי נסבלים!
    השאלה שלי היא האם זה נורמלי המחזור הזה ? זו לא פעם ראשונה שאני נוטלת דופסטון אך פעם ראשונה שהמחזור מלווה בחתיכות גדולות של דם מגעיל כזה (סליחה על התיאור).. למישהי זה קרה ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה