החלב חזר אחרי חצי שנה בערך. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, ילדתי לפני 7 חודשים.. הנקתי 3 חודשים והפסקתי. החלב התייבש בין לילה. עכשיו פתאום ראיתי שיצא לי חלב.. יכול להיות שזה סתם הורמונים? או אולי הריון? אני מונעת.. זה יכול להיות??
3 תגובות
עמוד 1
  • שלום יעלי
    לרוב החלב לא "מתייבש"(נפסק הייצור) לגמרי, אפילו שנים לאחר שמפסיקים להניק.

באיזו סיטואציה אבחנת בהפרשת החלב?
    ואיזה צבע הוא היה?

קולוסטרום שזה החלב שמיוצר בהריון הוא בצבע צהבהב, סמיך, קצת מלוח.
  • שלום יעלי
    לרוב החלב לא "מתייבש"(נפסק הייצור) לגמרי, אפילו שנים לאחר שמפסיקים להניק.

באיזו סיטואציה אבחנת בהפרשת החלב?
    ואיזה צבע הוא היה?

קולוסטרום שזה החלב שמיוצר בהריון הוא בצבע צהבהב, סמיך, קצת מלוח.
    יצא בצבע לבן ושקוף.. ראיתי שפשוט יצא לי כשהייתי במקלחת.. קצת מוזר..
    המחזור איחר ב3 ימים.. בדיקה ביתית שלילית.. יכול להיות שזה סתם? ואין שום בשורת הריון בדרך?
  • יצא בצבע לבן ושקוף.. ראיתי שפשוט יצא לי כשהייתי במקלחת.. קצת מוזר..
    המחזור איחר ב3 ימים.. בדיקה ביתית שלילית.. יכול להיות שזה סתם? ואין שום בשורת הריון בדרך?
    סביר להניח שזה עדיין חלב מההריון והלידה הקודמת.
    לעיתים קרובות ותקין לחלוטין שאחרי הפסקת ההנקה ימשיך להיות ייצור חלבש נשים שמדווחות על הפרשת חלב 5 שנים אחרי שהפסיקו להניק.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה