מוטי סגל ריפוי בתיקשור - הריון ולידה

• שלום בנות יקרות ואהובות,
    לאחר הנס הפרטי שקרה לי החלטתי לשתף ברבים.
    אני ובעלי זוג צעיר - התחתנו וכמו כולם הגיע הרגע שגם אנחנו רוצים להקים משפחה משלנו! במשך חצי שנה מנסים ומנסים ללא הצלחה.. החלטנו להתחיל בדיקות ולבדוק מאיפה הבעיה. אני יקצר אבל יוסיף שכמובן עשינו את כל הבדיקות מספר רופאים מומחים רופאים פרטיים וכולם בסופו של יום הגיעו למסקנה אחת שיש לנו בעיה והדרך היחידה להביא ילד זה רק בפונדקאות.
    מיותר לספר שמבחינתי זה היה סוף העולם...... במקרה באחד הימים חברה התקשרה ואמרה לי היום בשעה 17:00 בערב את ויוסי (בעלי) תהיו מוכנים אני לוקחת אתכם לבנאדם היחיד בארץ שיכול לטפל בפיריון ולזכות נשים להיכנס להריון בצורה טבעית
    אני כמובן אמרתי אוקיי בלי הרבה ציפיות ותקוות. הגענו לטיפול של 2 דק בלבד- טיפול שנערך ע"י המלאך מוטי סגל ריפוי בתיקשור
    אם אני לא הייתי חווה את זה בעצמי ושולחת אחרי עוד מספר חברות לא הייתי מאמינה . הגענו למוטי ולאחר מס דק מוטי אמר אני יכול לטפל בכם אתם תראו שעוד מס חודשים אתם תיקלטו להיריון טבעי.
    הטיפול של מוטי- הוא פשוט נוגע בראש כמו רנטגן רואה בדיוק את הבעיה ויש לו היכולת לטפל. הפסקנו באותו היום ללכת לרופאים ללכת לבדיקות....ואכן כמו שמוטי אמר בדיוק נכנסנו להיריון טבעי וילדנו בן מהמם. לאחר שנה הגענו למוטי פעם נוספת והיום אנחנו חובקים בן ובת בריאים ומדהימים. אני הבטחתי שאם מוטי יצליח לעשות את הבלתי יאומן אני אדאג לפרסם את הסיפור שלי ברבים.

אז אהובה,
    אם את במקרה קוראת את ההודעה שלי תדעי שאין שום ייאוש בעולם תפני בפייסבוק ל- "מוטי סגל ריפוי בתיקשור" והבנאדם או מבחינתי הוא מלאך יגשים לך את החלום.
    יגשים חלום לשבת בשולחן שבת והוא כבר לא ריק..... הבנאדם מגשים לעשרות ומאות משפחות את החלום!!!! אם קראת עד כאן כנראה שגם לך מגיע לקבל את המתנה הכי יפה מהבורא.

שיהיה בהצלחה ואם עזרתי לפחות למישהי אחת- עשיתי את שלי!!
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

באיזה שבוע את?

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה