הפלה מאיימת...הצילו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות אני כבר מתוסכלת ונורא מוטרדת
    תאריך וסת אחרון 28/12/18 מאז הכל פשוט לא נורמלי.
    יש לציין שאין לי תופעות הריון בכלל.
    אני במעקב הריון מאוד צמוד לפי תאריך וסת אמורה להיות היום בשבוע 9+ יום
    לפי מה שהרופאים אומרים השק מתאים לשבוע 6 בלבד ואת זה אומרים לי כבר במשך שבועיים
    אתמול ירדתי למיון בעקבות דימום בצבע חום כהה ( סליחה על התאור) והוא לא מפסיק מזה 4 ימים תוך כדי גם כאבי בטן תחתונה ( כמו כאבים של מחזור) הייתי במיון הרופאה ראתה את הדימום ראתה את השק ואת העובר וראתה גם דופק ממש ממש חלש היא אמרה שהוא נורא חלש ואני במצב שנקרא הפלה מאיימת
    יש לציין שהייתי במעקב בטא
    שבוע ראשון היה 158 שבוע שני 13195 שבוע שלישי 13036 ( ירידה) שבוע אחרי 17800 ושבוע אחרי ( אתמול) 18700
    לא מכפיל אבל הרופאה אומרת שברגע שרואים עובר לא צריך לעקוב אחרי בטא
    הרופאה לא כל-כך היתה אופטימית אבל אמרה לחכות עוד שבוע
    בינתיים הדימום והכאבים ממשיכים
    ממש חסרת אונים
    כבר שבוע במנוחה
    מישהי חוותה דבר כזה בעבר?
    מישהי יכולה להיות מספיק גלויה איתי לגבי מה זה אומר כל הדבר הזה חוץ מביוץ מאוחר?
    אשמח לתגובתכן וסליחה על החפירה
4 תגובות
עמוד 1
  • למה אף אחת לא מגיבה?
  • היי עכשיו קראתי, יש בשורות טובות?
  • היי בנות אני מתוסכלת אני כבר שבועיים לא קיבלתי מחזור , עשיתי בדיקה וזה יצאה חיובי ..
    אני היום בשבוע 4 אניי רוצה לעשות הפלה אבל ממש מפחד אז רציתי לדעת איזה הפתעה כדי לעשות גרידה אוו כדורים ?
    ואם יש מישהי שעשתה הפתעה הכדורים אני אשמח לדעת פרטים ..
  • היי בנות אני בשבוע 4 ,ואני רוצה לעשות הפלה אני לא יודעת איזה הפלה כדי לעשות כדורים או גרדה , מה פחות כאב וקשה ומסוכן?
    אם יש פה מישהי שעברה הכדורים אני אשמח לפרטים ולשמע איך היה לה..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה