קושי בהרדמה - הריון ולידה

 • אשמח לחוות דעת/עצה.
  תינוקת בת מעל ל3 חודשים מתקשה להירדם לבד,כרגע כדי לעזור לה מתבצע טקס קטן של החלפת חיתול ,עיטוף ,קצת ידיים עד שהיא מתנמנמת ושמה אותה במיטה נשארת לידה עד שאני רואה שהיא נרדמה ויוצאת מהחדר. העניין הוא כזה ברגע שהיא קולטת שמנסים להרדים אותה היא מתחילה בבכי היסטרי (משתדלת גם לשים לב לסימנים מקדימים שלא תגיע לעייפות יתר) ועד שהיא נרגעת זה לוקח לא מעט זמן השאלה היא מה ניתן לעשות כדי שלא תגיע לשלב של הבכי ותרצה ללכת לישון בכיף?
1 תגובות
עמוד 1
 • בגיל 3 חודשים זה לגמרי בסדר לעזור לביתך להירדם. על מנת שתחווה את כל נושא השינה בצורה חיובית יותר כדאי להקפיד על כמה נקודות:

  1. השכבה בהתאם לסימני עייפות: פיהוק, גבות וורודות, שפשוף עיניים, גירוד אוזניים, בהייה, תנועות איטיות. כדאי תוך חצי שעה מרגע הופעת סימני העייפות להתחיל בהשכבה כדי לא להגיע למצב של השכבה בעייפות יתר.

  2. הורדת הילוך, צמצום בגירויים לפני תחילת ההשכבה. לא לעבור למצב של השכבה לאחר חשיפה להרבה גירויים. לעיתים המעברים החדים מאוד משפיעים לרעה על ההשכבה ועל השינה.

  3. הקפדה על השכבה כשהילדה שבעה.

  4. הקפדה על טקסון הכנה לשינה שחזור על עצמו לפני כל הרדמה- בשנות היום תקפידי לדוגמה על שיר מסוים בזמן סגירת תריסים והחלפת חיתול. בערב : עיסוי ופרידה מ 3-4 חפצים קבועים.

  5. את חייבת להיות רגועה ונינוחה ולא לשדר לה לחץ. היא מרגישה אותך.

  בהצלחה :)
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

באיזה שבוע את?

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה