רופאי פריון מומלצים במכבי... מיואשת... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היוש...
    מעשה שהיה כך היה, הייתי מטופלת אצל דר רויבורט שאחרי סבב של הזרעה אחת ובמהלך הזרקות של סבב שני יצא 1לחופשת מחלה רציפה... קופת חולים מכבי הציעה את דר גילברט כחלופה אבל קראתי עליו דברים קשים אז בלית ברירה הלכנו לרופא פרטי והשלמנו שם עוד סבב הזרעה שלא צלח... והמליצו לנו ללכת להפריה חוץ גופית
    .. אלא שמכבי לא מאשרת לי לעשות עם רופא פרטי כי אין לי מספיק ותק בשב"ן... ניסיתי ונלחמתי וכתבתי מכתבים אבל זה לא עזר.. מפה לשם חייבת למצוא בהול רופא מכבי שהוא טוב ושיהיה מוכן לקבל אותנו יחסית מהר.. לא התחברתי לדר רויבורט ולאופן שבו הוא התייחס ואשמח להמלצות מניסיון אישי..
    ובכלל האם מישהי נתקלה בבירוקרטיה הנוראית הזאת וכיצד התמודדה

תודה רבה ומראש

1 תגובות
עמוד 1
  • פרופסור ג׳קי אשכנזי
    יש איתו סיפסוד רק ל3 מפגשים דרך מכבי
    אבל באמת שהוא שווה כל שקל
    זמין 24/7 וכשאני אומרת 24/7 אני מתכוונת לזה
    הוא מכוון אותך בכל עיניין נותן לך מספרים, כתובות לכל מיני מקומות אם צריך
    מקשיב! מחבק! סובלני!
    הוא לחוץ שתכנסי להריון אפילו יותר ממך! לא מבזבז דקה אחת למחשבה ישר ולעיניין!!!!
    עדיין לא נקלטתי אבל אין ספק שרופא פיריון הוא לא קוסם אבל היחס והגישה שווה הכל!!
    בעזרת השם ניקלט עוד החודש אמן ואמן!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה