החזרת עוברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    צריכה את עזרתכן, בעוד כמה ימים עושים לי החזרת בלסטוציסטים ובאותו היום יש לי אירוע בערב, האם נעילת עקבים, ריקודים ומוזיקה רועשת יכולים להזיק?( או צריך מנוחה מוחלטת) האם מישהי נתקלה או חוותה ?
    אשמח לעזרתכן
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום קתי .
    קודם כל אאחל לך בהצלחה ואני מחזיקה לך אצבעות שנקלטת.
    אני גם לאחר החזרה בלסוצסטים הבטא שלי ב 10.3 אבל לא התאפקתי ועשיתי בדיקה ביתית יצא ל פס חלש ופס חזק, אני לא רוצה לפתח ציפיות אז אמתין עד יום א'..
    בקשר לאירוע שיש לך , אני האמת 3 ימים לאחר ההחזרה רק נחתי. דאגתי לאכול בריא , ולא להתאמץ יותר מידיי. אני לא חושבת שקצת ריקודים יזיקו אבל אני ממליצה לך מנוחה. הכל למען המטרה. בהצלחה
  • שלום קתי .
    קודם כל אאחל לך בהצלחה ואני מחזיקה לך אצבעות שנקלטת.
    אני גם לאחר החזרה בלסוצסטים הבטא שלי ב 10.3 אבל לא התאפקתי ועשיתי בדיקה ביתית יצא ל פס חלש ופס חזק, אני לא רוצה לפתח ציפיות אז אמתין עד יום א'..
    בקשר לאירוע שיש לך , אני האמת 3 ימים לאחר ההחזרה רק נחתי. דאגתי לאכול בריא , ולא להתאמץ יותר מידיי. אני לא חושבת שקצת ריקודים יזיקו אבל אני ממליצה לך מנוחה. הכל למען המטרה. בהצלחה
    היי יסמין,
    תודה רבה על תגובתך, מחזיקה לשתינו אצבעות??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה