שינה אצל הקטנה שלי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי דנה. הבת שלי בת 3 חודשים. לאחרונה היא נרדמת אחהצ סביב 17:00 18:00 וישנה לפחות 3 שעות אם לא יותר. מה שגורם לה לישון פחות טוב בלילה. איך אני גורמת לה לישון פחות בשעות אחהצ וטוב בלילה?
8 תגובות
עמוד 1
  • היי אפרת, איך נראות שנות היום שלה לפני כן?
  • היי אפרת, איך נראות שנות היום שלה לפני כן?
    בבוקר ישנה מ6 יד7 בערך ואז ישנה בדכ מ11:00 כשעתיים. ואז שוב מ14:00 לשעה בערך ואז אחהצ עד כ 2 בלילה
  • בבוקר ישנה מ6 יד7 בערך ואז ישנה בדכ מ11:00 כשעתיים. ואז שוב מ14:00 לשעה בערך ואז אחהצ עד כ 2 בלילה
    ומה קורה משעה 2:00?

בגדול נראה שיש פער שעות ערות גדול מדי משנת הבוקר עד 11, היא לא עייפה לפני כן? בדרכ ניתן לצפות לפער ערות של שעה וחצי בגיל 3 חודשים.

ציינת בשאלתך שהיא נרדמת באזור 17:00,18:00 ל 3 שעות ואף יותר ועכשיו כתבת שהיא נרדמת אחהצ עד 2:00, האם ישנה רצוף?
  • כן היא ישנה רצוף מ17 עד 2בלילה
  • כן היא ישנה רצוף מ17 עד 2בלילה
    הסיבה בגללה ישנה מ 17:00 עד 2:00 היא בגלל שהורמון השינה מתחיל להיות מופרש החל משעות אחהצ ורמותיו יורדות החל מחלקו השני של הלילה ואז ניתן להבין מדוע היא מתעוררת ב 2:00.
    מה קורה החל מ 2:00?
  • הסיבה בגללה ישנה מ 17:00 עד 2:00 היא בגלל שהורמון השינה מתחיל להיות מופרש החל משעות אחהצ ורמותיו יורדות החל מחלקו השני של הלילה ואז ניתן להבין מדוע היא מתעוררת ב 2:00.
    מה קורה החל מ 2:00?
    אם כך זה נורמלי?
    בגדול היא קמה ב2 לאכול חוזרת לישון ב3 עד6 בערך ומאז היא און אוף ישנה רבע שעה פה ושם עד 11 בבוקר בערך.
    איך אפשר להאגיל אותה לישון מ19 20 בערב עד ההבוקר?
  • אני חושבת שהורים רבים היו מתחלפים אתכם, הילדה ישנה מאוד יפה בלילה... נכון שהלילה שלה מתחיל כעת מוקדם אבל אני מאמינה שככל שתגדל תוכל להיות ערה פרקי זמן ארוכים יותר וכך שנות היום שלה גם יהיו מסודרות יותר.
    בגדול שעות טובות להשכבה של תינוקות וילדים הן בין 18:30- 20:00 בהתאם ליקיצה מהשינה האחרונה.
    עד גיל 8 חודשים בערך אפשר לצפות ל 3 שנות יום.
    בוקר, צהריים ואחר הצהריים כאשר השינה השלישית מתקיימת באזור השעה 17:00 ואז כעבור שעה- שעה וחצי אפשר להתחיל להשכיב לשנת הלילה.
    מה שיעזור לך , בין היתר,לעשות סדר הוא לקיים הבדלים בין ההשכבות לשנות היום והלילה, באמצעות קיום טקסוני הכנה לשינה לשנות היום שנראים אחרת ממה שקורה בערב, את יכולה להיכנס איתה לחדר השינה ולשיר לה שיר רגוע וקבוע בזמן סגירת תריסים והחלפת חיתול.
    בערב, אחרי מקלחת, אפשר לאחר מכן להיכנס לחדר השינה לעשות עיסוי ולהיפרד מ 3 חפצים קבועים בחדר פרידת ״לילה טוב״.
    ההשכבות לשנות היום נעשות בחדר חשוך כדי לשפר את איכות השינה.
    אל תשכחי שב 29/3 עוברים לשעון קיץ וזה אומר שמחוגי השעון יזוזו שעה אחת קדימה ואז זה אומר שהלילה שלה יתחיל באזור 18:00 וזוהי כבר התקדמות לשעת השכבה יותר הגיונית לשנת הלילה.
    בהצלחה :)
  • אני חושבת שהורים רבים היו מתחלפים אתכם, הילדה ישנה מאוד יפה בלילה... נכון שהלילה שלה מתחיל כעת מוקדם אבל אני מאמינה שככל שתגדל תוכל להיות ערה פרקי זמן ארוכים יותר וכך שנות היום שלה גם יהיו מסודרות יותר.
    בגדול שעות טובות להשכבה של תינוקות וילדים הן בין 18:30- 20:00 בהתאם ליקיצה מהשינה האחרונה.
    עד גיל 8 חודשים בערך אפשר לצפות ל 3 שנות יום.
    בוקר, צהריים ואחר הצהריים כאשר השינה השלישית מתקיימת באזור השעה 17:00 ואז כעבור שעה- שעה וחצי אפשר להתחיל להשכיב לשנת הלילה.
    מה שיעזור לך , בין היתר,לעשות סדר הוא לקיים הבדלים בין ההשכבות לשנות היום והלילה, באמצעות קיום טקסוני הכנה לשינה לשנות היום שנראים אחרת ממה שקורה בערב, את יכולה להיכנס איתה לחדר השינה ולשיר לה שיר רגוע וקבוע בזמן סגירת תריסים והחלפת חיתול.
    בערב, אחרי מקלחת, אפשר לאחר מכן להיכנס לחדר השינה לעשות עיסוי ולהיפרד מ 3 חפצים קבועים בחדר פרידת ״לילה טוב״.
    ההשכבות לשנות היום נעשות בחדר חשוך כדי לשפר את איכות השינה.
    אל תשכחי שב 29/3 עוברים לשעון קיץ וזה אומר שמחוגי השעון יזוזו שעה אחת קדימה ואז זה אומר שהלילה שלה יתחיל באזור 18:00 וזוהי כבר התקדמות לשעת השכבה יותר הגיונית לשנת הלילה.
    בהצלחה :)
    תודה רבה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה