אף סתום וחרחורים בשינה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה הפתרונות לאף מנוזל שממש מקשה על תינוקת בת 5 חודשים לישון?
    משאבה??תמיסת מי מלח?? היא ממש מתעוררת מהחרחורים של האף
    מכשיר אדים בחדר ממש לא עושה שינוי
2 תגובות
עמוד 1
  • היי לינה, נזלת אכן נחשבת לאחד "מאויבות" השינה במיוחד אצל תינוקות וילדים קטנים.
    ישנם כמה פתרונות שיכולים להקל על הנשימה:

1. שמים טיפות ג׳נבול על הסדין. אפשרי מגיל 3 חודשים.

2.עיסוי עם שמן שקדים ושמן רבנטיסרה בבית החזה ובין השכמות. אפשר גם לעסות את כפות הרגליים. (שימי לב שיש הבדל בין שמן רבנטיסרה לשמן ריבנסרה והמומלץ הוא רבנטיסרה).

3. עיסוי בגשר האף עם שמן שקדים. עוזר בהורדת הנזלת למטה והחוצה.

4. חצי בצל בחדר. לזרוק בבוקר.

5. אינהלציות עם מי מלח - לאחר התייעצות עם רופא ילדים.

6. הגבהת המזרון או שימוש בכרית מגיל שנה וחצי.

7. חמאה מתחת לנחיריים.

8. טיולים בשמש.

9. חשוב לאוורר את החדר במהלך היום.

10. פרוביוטיקה ומאכלים עשירים בוויטמין c.

11. לצמצם צריכת מוצרי חלב.

12. שטיפת ידיים לאחר החזרה מהגן.

והכי חשוב לנשום עמוק ולזכור שברגע שיש הרגלי שינה טובים אז ההחזרות לשינה הן יותר קלות.

מצרפת לינק לסרטון שלי שצילמתי בנושא (בסרטון אני ממליצה עם קפסולות הז'נבול החל מגיל חצי שנה וגם על שימוש בשמן רבינסרה אז שימי לב לשני הדיוקים שציינתי לך למעלה).

רפואה שלמה
  • היי לינה, נזלת אכן נחשבת לאחד "מאויבות" השינה במיוחד אצל תינוקות וילדים קטנים.
    ישנם כמה פתרונות שיכולים להקל על הנשימה:

1. שמים טיפות ג׳נבול על הסדין. אפשרי מגיל 3 חודשים.

2.עיסוי עם שמן שקדים ושמן רבנטיסרה בבית החזה ובין השכמות. אפשר גם לעסות את כפות הרגליים. (שימי לב שיש הבדל בין שמן רבנטיסרה לשמן ריבנסרה והמומלץ הוא רבנטיסרה).

3. עיסוי בגשר האף עם שמן שקדים. עוזר בהורדת הנזלת למטה והחוצה.

4. חצי בצל בחדר. לזרוק בבוקר.

5. אינהלציות עם מי מלח - לאחר התייעצות עם רופא ילדים.

6. הגבהת המזרון או שימוש בכרית מגיל שנה וחצי.

7. חמאה מתחת לנחיריים.

8. טיולים בשמש.

9. חשוב לאוורר את החדר במהלך היום.

10. פרוביוטיקה ומאכלים עשירים בוויטמין c.

11. לצמצם צריכת מוצרי חלב.

12. שטיפת ידיים לאחר החזרה מהגן.

והכי חשוב לנשום עמוק ולזכור שברגע שיש הרגלי שינה טובים אז ההחזרות לשינה הן יותר קלות.

מצרפת לינק לסרטון שלי שצילמתי בנושא (בסרטון אני ממליצה עם קפסולות הז'נבול החל מגיל חצי שנה וגם על שימוש בשמן רבינסרה אז שימי לב לשני הדיוקים שציינתי לך למעלה).

רפואה שלמה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה