אחריי טיפול הפרייה חוץ גופית,הפלה טיבעית בשבוע 5 - הריון ולידה

• אני בת 39 פורייה עוברת טיפולי פוריות בגלל בעיה אצל בעלי sever ota הפרייה חוץ גופית ראשונה,הריון ראשון בחיים.מעובר קפוא ותמיכה באנדומטרין ובאסטרופם 3 פעמים ביום.הפלה טיבעית בשבוע חמישי ושלושה ימים.13/3/19 הפלה כבר לא ראו תשק היריון, דימום ארבעה ימים ושלושה ימים נוספים הפרשות חומות מעטות.19/3/19 קיבלתי מחזור.בכללי הווסת שלי מסודר
    מחזור אחרון 3/2/19 בדיקה ביתית חיובית ב2/3/19
    3/3/19 בדיקת דם בטא חיובי 161 לאחר יומיים בטא 365 לאחר יומיים 838 לאחר יומיים 2500 ניראה שק לאחר יומיים בטא 4752 באותו יום בעלי עיצבן אותי בלילה ולמחורת בבוקר דימום והלכתי לאולטרסאונד וכבר לא ניראה השק היריון אחרי יומיים הבטא צנחה ל1199.
    יש לציין שכל הבדיקות אצלי תקינות ולא היו דימומים לא לפני ההיריון ולא בקליטה.עכשיו אני ביום ה14 מהמחזור האם לנסות בחודש הזה להיקלט טיבעי לאור שהגוף חווה היריון ומוכן? או שצריכה לחכות למחזור הבא?בכללי אני בשבוע השלישי אחרי ההפלה.הבטא גם מאופסת עשיתי בדיקה 31/3/19 תשובה חיובי 1 אמרו לי בקופת חולים שהתאפסה. האם נכון לי לנסות להיקלט טיבעי לאור שהגוף חווה היריון ולמרות הבעייה של בעלי אולי זה ייקלט ?או שבכל זאת צריכה לחכות למחזור הבא וזה יצריך ממני שוב פעם לעבור טיפולי ivf? ועם המחזור האחרון 19/3/19 זה אומר שאני אמורה לבייץ ב2/4/19?
5 תגובות
עמוד 1
  • שלום וברכה.

קשה להתייחס לכל הפרטים, אך אעיר כמה הערות:
    לא כתבת כמה עוברים הוחזרו, אבל אם אכן היתה הפלה של הריון תוך רחמי אז ככל הנראה היה בנוסף לכך הריון חוץ רחמי שנפל גם הוא עצמונית.
    כל העניין הזה דורש מעקב רפואי מסודר.
    בגלל שילוב גילך ובעיית הזרע לא הייתי ממתין, למרות שברור שאפשרי שתיכנסי להריון ספונטאני, אלא ממשיך בטיפול.
    יש יתרון בהמתנת חודש לאחר הפלה, אבל זה לא הכרחי.
    ודבר אחרון, "בעלי עצבן אותי" זה ממש לא סיבה להפלה. ההריון היה נופל בכל מקרה, כי לא התפתח באופן תקין.

בהצלחה !
  • שלום וברכה.

קשה להתייחס לכל הפרטים, אך אעיר כמה הערות:
    לא כתבת כמה עוברים הוחזרו, אבל אם אכן היתה הפלה של הריון תוך רחמי אז ככל הנראה היה בנוסף לכך הריון חוץ רחמי שנפל גם הוא עצמונית.
    כל העניין הזה דורש מעקב רפואי מסודר.
    בגלל שילוב גילך ובעיית הזרע לא הייתי ממתין, למרות שברור שאפשרי שתיכנסי להריון ספונטאני, אלא ממשיך בטיפול.
    יש יתרון בהמתנת חודש לאחר הפלה, אבל זה לא הכרחי.
    ודבר אחרון, "בעלי עצבן אותי" זה ממש לא סיבה להפלה. ההריון היה נופל בכל מקרה, כי לא התפתח באופן תקין.

בהצלחה !
    תודה על המענה הוחזר לי רק עובר אחד בהתחלה היו שניים אחד לא שרד תהפשרה
  • תודה על המענה הוחזר לי רק עובר אחד בהתחלה היו שניים אחד לא שרד תהפשרה
    קראתי שוב מה שכתבת. באמת אם עוקבים אחרי התאריכים (זה כתוב מהסוף להתחלה) אז בהחלט סביר שזה הריון אחד.
    מאחל לך הצלחה בהמשך !
  • תודה על המענה הוחזר לי רק עובר אחד בהתחלה היו שניים אחד לא שרד תהפשרה
    היום זה היום ה15 מהווסת 19/3/19 יש תחושות כמו של ביוץ ויש הפרשה שקופה שנימתחת אבל הסטיק ביוץ ביתי לא מזהה תביוץ יכול להיות?
  • היום זה היום ה15 מהווסת 19/3/19 יש תחושות כמו של ביוץ ויש הפרשה שקופה שנימתחת אבל הסטיק ביוץ ביתי לא מזהה תביוץ יכול להיות?
    במרפאות הפוריות אנחנו עוקבים אחר תהליכי התפתחות הזקיקים והביוץ באמצעים אובייקטיביים ומדוייקים הכוללים בדיקות דם ואולטרהסאונד.
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

באיזה שבוע את?

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה