דופק איטי בשבוע 8 תואם לשבוע 6 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, אמואה להיות בשבוע 8 להריון.
    בשבוע שעבר בבדיקת אולטראסאונד ראשונה נצפה עובר ושק ונאמר לי כי העובר תואם לשבוע 6 ויש לו דופק איטי.
    היום עשיתי בדיקה נוספת וטכנאית שבדקה (הרופאה הייתה בחופש) אמרה שתואם לשבוע 6 (שוב) והדופק איטי עדין....
    מה זה אומר? יש סיכוי שמדובר בביוץ מאוחר ובגלל זה עניין הדופק והחוסר התאמה בשבועות?
    זה משהו שיכול עוד להסתדר??
    יש לי בדיקה עוד שבוע ואני לא נושמת ולא מפסיקה לבכות
16 תגובות
עמוד 1
  • אני באותו מצב..היום שבוע 8. הייתי בבדיקה שלשום ולפני שבוע. ב2 הבדיקות (אחת ע"י טכנאית ואחת ע"י גניקולוגית) ראו עובר מתאים לשבוע 6+1 עם דופק איטי. הגניקולוגית גם ציינה שרואה אי סדירות מסביב כמו כתמים לבנים. יש לי עוד שבוע תור נוסף וכנראה שלא יגידו לי משהו טוב. מוכנה נפשית אבל ההרגשה הרעה לא עוזבת אותי ולא מפסיקה לבכות ברגעים לא קשורים...אין לי חשק לכלום.
  • אם אפשר לדעת.. איך הסתיים אצלכן?
    אהלן, אני כרגע גם בהריון אמורה להיות שבוע 8 עם התאמה לשבוע 6 ודופק איטי מחכה לשבוע הבא לעוד בדיקה, איך המצב אצלכן? אני צריכה לדאוג?
  • אהלן, אני כרגע גם בהריון אמורה להיות שבוע 8 עם התאמה לשבוע 6 ודופק איטי מחכה לשבוע הבא לעוד בדיקה, איך המצב אצלכן? אני צריכה לדאוג?
    אני לצערי עברתי גרידה ב24.6 לאחר שלא נמצא דופק...מקווה שלכן המזל יאיר פנים..ורק לפני כמה ימים קיבלתי מחזור ראשון אחרי הגרידה.
  • אני לצערי עברתי גרידה ב24.6 לאחר שלא נמצא דופק...מקווה שלכן המזל יאיר פנים..ורק לפני כמה ימים קיבלתי מחזור ראשון אחרי הגרידה.
    מצטערת בשבלך ??, סליחה על כל השאלות אני פשוט ממש בדיכאון לא מצליחה לחשוב על משו אחר אבל רשמת שהיה דופק איטי אז הוא בעצם פסק?
  • מצטערת בשבלך ??, סליחה על כל השאלות אני פשוט ממש בדיכאון לא מצליחה לחשוב על משו אחר אבל רשמת שהיה דופק איטי אז הוא בעצם פסק?
    כן היו ב3 בדיקות עוקבות בהפרשים של שבוע דופק איטי ולאחר מכן בבדיקת מעקב ראו שהדופק פסק. ישר הפנו אותי לבית חולים להפסקת היריון ע"י כדורים ובבית חולים שיניתי את דעתי ובחרתי בגרידה. קבעו לי לכמה ימים אחרי ושם נעשתה בדיקה נוספת לוודא שאין דופק.
  • היי אשמח לדעת איך הסתיים עבורך... אני באותו מקרה בדיוק.
  • אהלן, אני כרגע גם בהריון אמורה להיות שבוע 8 עם התאמה לשבוע 6 ודופק איטי מחכה לשבוע הבא לעוד בדיקה, איך המצב אצלכן? אני צריכה לדאוג?
    היי אשמח לדעת איך הסתיים עבורך... אני באותו מקרה בדיוק.
    היי אשמח לדעת איך הסתיים עבורך... אני באותו מקרה בדיוק.
  • אותו סיפור בדיוק. שבוע 8 לפי ווסת אבל 6 לפי אולטרסאונד ודופק חלש. אמרו לי לבוא עוד שבוע ואני מתפללת לטוב. איך המשיך אצלכן בסוף?
  • אותו סיפור בדיוק. שבוע 8 לפי ווסת אבל 6 לפי אולטרסאונד ודופק חלש. אמרו לי לבוא עוד שבוע ואני מתפללת לטוב. איך המשיך אצלכן בסוף?
    מה קרה אצלך בסוף? אשמח לדעת סיפור ממש דומה...
  • היי אני ממש מודאגת גם אני באותו סיפור ,
    שלחו אותי לבית החולים לוודא שיש דופק כי לא הצליחו לראות ובבית חולים ראו דופק חלש מאוד ושהתינוק לא מפותח יחסית לשבוע 8 תואם לשבוע 6 ,
    אשמח שעוד ירשמו כאן איך זה יסתיים ????
  • גם אצלי שבוע 7+4 דופק חלש ותואם לשבוע 6 יש מישהי שזה השתפר ?
  • היי אני ממש מודאגת גם אני באותו סיפור ,
    שלחו אותי לבית החולים לוודא שיש דופק כי לא הצליחו לראות ובבית חולים ראו דופק חלש מאוד ושהתינוק לא מפותח יחסית לשבוע 8 תואם לשבוע 6 ,
    אשמח שעוד ירשמו כאן איך זה יסתיים ????
    גם אצלי אותו הדבר ...איך אצלך ?השתפר?
    אשמח לדעת ממש לא רגועה ומודאגת.
  • אותו סיפור אצלי גם שבוע 7+4
    יש דופק
    תואם גם לשבוע 6
    חוץ מנס....מה
    איך הסתיים אצלכן בנות?
  • אותו סיפור אצלי גם שבוע 7+4
    יש דופק
    תואם גם לשבוע 6
    חוץ מנס....מה
    איך הסתיים אצלכן בנות?
    אותו מקרה בדיוק כמו אצלך, איך הסתיים אצלך?
    בשורות טובות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה