הרעת תנאים בעבודה אחרי לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום צילה
    מאז שחזרתי מחופשת הלידה אני נתקלת בקשיים שלא נתקלתי בהם בעבר
    הבוסית שלי כל הזמן מקשה עליי, מתלוננת על התפקוד שלי ובגדול ממש חסרת סבלנות כלפיי
    חלק מהסמכויות שהיו לי לפני חופשת הלידה חולקו בין חברי לעבודה כשהייתי בחופשת לידה וכעת הוסבר לי שלא ניתן להחזיר לי אותם כי יש תהליכים מתגלגלים שלא ניתן לעצור - אמנם השכר שלי לא נפגע אבל אפשרויות הקידום שלי פחתו משמעותית ואני ממש מתוסכלת מהמצב. מה אני יכולה לעשות? אם אתפטר כעת אזכה לכל התנאים כאילו פוטרתי?
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רלי,
    ייתכן שמדובר בהרעת תנאים מוחשית שתאפשר לך להתפטר בדין מפוטר. צריך לבדוק את נסיבות המקרה באופן ספציפי.

בכל מקרה, אם טרם עברו 9 חודשים מיום הלידה, תוכלי להתפטר לצורך גידול הילד ולקבל פיצויי פיטורים.

לרשותך בכל שאלה נוספת,
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה