תת פעילות בלוטת התריס והריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות.
    יש לי תת פעילות של בלוטת התריס והבנתי שחלק מהתופעות של הדבר הזה זה בעיות בפוריות. משום שגם המחזור החודשי לא סדיר בגלל זה. אני קצת לחוצה בגלל זה אז רציתי לדעת האם יש כאן בנות שגם סובלות מתת פעילות של הבלוטה והצליחו להכנס להריון ראשון בלי בעיה? תוך כמה זמן זה קרה והאם ההריון היה תקין?
    והאם יש כאלה שהיו צריכות לעבור טיפולי פוריות כדי להכנס להריון?
    תודה מראש על התשובות. :)
2 תגובות
עמוד 1
  • מאוד חשוב שתקבלי טיפול והבלוטה תהיה מאוזנת לפני שאת נכנסת להריון. זה אומר מעקב אצל אנדוקרינולוג. וגם במשך ההריון צריך לעקוב אחרי המדדים כל חודש, כי תת פעילות לא מאוזנת משפיעה על ההתפתחות.
    לי יש תת פעילות מאוזנת ונכנסתי להריון ראשון בלי בעיה (שלושה חודשים). עכשיו בחודש חמישי. בהצלחה!
  • אני מטופלת עם כדורים כבר ארבעה חודשים. תודה על התגובה ומזל טוב! :)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה