אף אחת לא ענתה לי... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • נרשמתי לפורום בשביל תמיכה כי אני לא בשיאי אבל אף אחת לא ענתה לי עד עכשיו על מה שכתבתי אתמול..
    אני ובעלי מנסים שנה להכנס להריון ללא הצלחה.
    בעלי עשה בדיקות זרע והרופא אמר שהתוצאות שלו סבירות.. כלומר הזרע שלו סבבה אבל הם לא בדיוק שחיינים אולימפיים.
    המחזור שלי לא סדיר (31 יום-> 30 יום-> 24 יום-> 35 יום-> 32 יום) במרץ היתה לי ציסטה בשחלה וקיבלתי כדורים לזירוז מחזור ובאמת קיבלתי מחזור (52 יום ללא מחזור זה שיא!) אבל הייתי במקסיקו ולכן לא יכולתי לבצע בדיקות הורמונים.
    מאז שוב לא קיבלתי מחזור אז הלכתי לרופא פריון שאמר שהוא רואה גופיף צהוב והציסטה נעלמה.
    אמר לי להמתין למחזור ולבצע בדיקת הורמונים. המחזור הגיע אתמול (אחרי 43 יום!).
    תגידו, זה נורמלי הדבר הזה?
    למה שני המחזורים האחרונים שלי בכאלה הפרשים?
    יש מצב שבאמת ההורמונים שלי מבולבלים?
    אם כן, אני יכולה להאשים אותם כשאני עצבנית ורבה עם בעלי? זו תהיה נקודת אור קטנה בחיים שלי :(
4 תגובות
עמוד 1
  • הי, יקרה.
    אני כל כך מבינה אותך, את העצבים, את התסכול ואת הקושי.
    כואב לי שזה מנווט לריבים עם בעלך, הרי הוא יכול להיות מקור הכוח שלך, מה גם שגם הוא עובר בטח תקופה לא קלה.
    אני מחזיקה לך אצבעות! ואנא! לכי למשהו מקצועי ותפרקי שם את כאבייך, תשאירי את החלקה הקדושה שלכם נקייה ורגועה כמה שניתן!
    חיבוק גדול!
  • מחזור לא סדיר היא תופעה שכחיה והיא יכולה להיות זמנית או ממשוכת. אין צורך להתרגש במידה ויש עיכוב של כמה ימים בודדים או מקרה חד פעמי של עיכוב משמעותי. במידה והתופעה ממשיכה או מחמירה מומלץ להגיע לרופא נשים על מנת לבצע בדיקות הורמונלית.
    מקוה שעזרתי מעט להוריד את סף התסכול.
    בהצלחה רבה
  • הי, יקרה.
    אני כל כך מבינה אותך, את העצבים, את התסכול ואת הקושי.
    כואב לי שזה מנווט לריבים עם בעלך, הרי הוא יכול להיות מקור הכוח שלך, מה גם שגם הוא עובר בטח תקופה לא קלה.
    אני מחזיקה לך אצבעות! ואנא! לכי למשהו מקצועי ותפרקי שם את כאבייך, תשאירי את החלקה הקדושה שלכם נקייה ורגועה כמה שניתן!
    חיבוק גדול!
    צודקת אבל לפעמים אני מרשה לעצמי להתעצבן ולהאשים את ההורמונים.
    בכל מקרה יש מצב שההורמונים לא אשמים כי קיבלתי היום את תוצאות הבדיקה והתוצאות נראות לי סבבה:
    ESTRADIOL E2 - 150.61 PMOL/L
    HCG Quant (S) - <1.2
    PROGESTRONE - 0.97 NMOL/L
  • מחזור לא סדיר היא תופעה שכחיה והיא יכולה להיות זמנית או ממשוכת. אין צורך להתרגש במידה ויש עיכוב של כמה ימים בודדים או מקרה חד פעמי של עיכוב משמעותי. במידה והתופעה ממשיכה או מחמירה מומלץ להגיע לרופא נשים על מנת לבצע בדיקות הורמונלית.
    מקוה שעזרתי מעט להוריד את סף התסכול.
    בהצלחה רבה
    תודה על העידוד.
    אכן עשיתי הבוקר בדיקות הורמונליות והתוצאות הגיעו:
    STRADIOL E2 - 150.61 PMOL/L
    HCG Quant (S) - <1.2
    PROGESTRONE - 0.97 NMOL/L

יצא בסדר לא?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה