תחושה מוזרה אחרי ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, יש לי שאלה, אולי עוד מישהי חוותה את זה...
    אני מרגישה כשאני מבייצת, יש לי כאבים בצד ימין או שמאל ככה שאני תמיד יודעת מתי זה מגיע...
    כל חודש אני עוקבת גם בעזרת בדיקה ביתית ובעזרת אפליקציה.
    החודש הביוץ הקדים בשבוע... פתאום התחיל לכאוב לי מוקדם מהרגיל... בדקתי עם בדיקה ביתית ואכן בייצתי.
    קיימתי עם בעלי יחסים באותם הימים, במקרה יצא בול...
    מאז עברו 5 ימים, אתמול הייתה לי קצת בחילה, היום הייתה לי בחילה ממש חזקה בבוקר וזה יחסית נרגע אבל עוד יש בחילה והכאבים בצד הפכו לכמו כאבי מחזור שבאים שהולכים מידי פעם... לא נוראיים אבל קיימים מידי פעם... אני גם ממש מגישה מותשת, רק בא לי לישון, אבל אני לא מעט פעמים עייפה (יש לי פיברומיאלגיה, שינה זה לא הצד החזק שלי)

אני לא רוצה לעשות בדיקת הריון כי ממש מוקדם, אבל מה הסיכוי שזה אכן הריון? נשמע לי מוקדם מידי ולא הגיוני...
12 תגובות
עמוד 1
  • היי יקירה,
    יכול להיות שהכאבים האלה הם כאבי השתרשרות..
    ויכול להיות שאלה סתם כאבים.

אני הייתי מחכה לאיחור ואז מבצעת בדיקת הריון.
  • תודה

אני חושבת השיעור הכי גדול שלומדים בהריו זה סבלנות...
    חוזר הידיעה הזה מטורף! אולי זה כן? אולי לא? אני מדמיינת? יש לי קיקול קיבה או שזה צרבת ובחילות של הריון?

פתאום אני סופר רגישה לריחות אבל אני כבר לא יודעת אם זה באמת או שזה פסיכוסומטי...
    חוסר הידיעה הזה כל כך קשה!
  • תודה

אני חושבת השיעור הכי גדול שלומדים בהריו זה סבלנות...
    חוזר הידיעה הזה מטורף! אולי זה כן? אולי לא? אני מדמיינת? יש לי קיקול קיבה או שזה צרבת ובחילות של הריון?

פתאום אני סופר רגישה לריחות אבל אני כבר לא יודעת אם זה באמת או שזה פסיכוסומטי...
    חוסר הידיעה הזה כל כך קשה!
    את כל כך צודקת.

הינה למשל היום, הייתי אמורה לקבל...
    וכל השבוע הרגשתי!!! הרגשתי שהמחזור בדרך...
    וכל כך חיכיתי לו.. חס וחלילה לא בגלל שאני לא רוצה ילדים..
    רק בגלל שאני מתחילה טיפולים. ואני כל כך רוצה כבר ךהץחיל אחרי חודשים של בדיקות והמתנה מורטת עצבים...

והינה,
    לא קיבלתי.
    ואני לא בהריון.
    ושוב,
    לחכות...
    סבלנות זה יגיע...
    זה יגיע ונתחיל...
    אבל מתי ???? אני מאבדת את זה.
  • וואו זה כל כך קשה... אני עדיין עם בחילות אבל שמעתי שרץ וירוס בחילות ואני כבר חוששת שכל בחילות, היו אמיתיות מאוד הן בטח קשורות לזה... עשיתי בדיקה בייתית שיצאה שלילית... יכול להיות שזה מוקדם מידי ויכול להיות שזה פשוט וירוס באמת... המחזור אמור להגיע בעוד שבוע... אמשיך לחכות ולקוות...
  • שלום
    אין לי מחזור מסודר עשיתי מלא פעמים סקס עם בעלי אחרי כל חודש של סקס אני בודקת שתן
    היום בדקתי יצא שלילי
    יש לי כל מיני סימנים שאולי כן
    יש לי נפיחות בשדיים הפרשות מהנרתיק לפעמים כאבי ראש כאבים קצת בצד ימין
    אני מאוד רוצה הריון יכול להיות שהביוץ שלי מאוחר? ומה זה בכלל ביוץ מאוחר אשמח להסבר אני חדשה כאן ומנסה את מזלי
  • שלום
    אין לי מחזור מסודר עשיתי מלא פעמים סקס עם בעלי אחרי כל חודש של סקס אני בודקת שתן
    היום בדקתי יצא שלילי
    אני מאוד רוצה הריון יכול להיות שהביוץ שלי מאוחר? ומה זה בכלל ביוץ מאוחר אשמח להסבר אני חדשה כאן ומנסה את מזלי
    האם את עושה בדיקות ביוץ? כדאי לעקוב אחרי הביות ככה קל יותר לתזמן..
  • וואו זה כל כך קשה... אני עדיין עם בחילות אבל שמעתי שרץ וירוס בחילות ואני כבר חוששת שכל בחילות, היו אמיתיות מאוד הן בטח קשורות לזה... עשיתי בדיקה בייתית שיצאה שלילית... יכול להיות שזה מוקדם מידי ויכול להיות שזה פשוט וירוס באמת... המחזור אמור להגיע בעוד שבוע... אמשיך לחכות ולקוות...
    גם אני עשיתי בדיקת הריון היום ויצא שלילי..
  • גם אני עשיתי בדיקת הריון היום ויצא שלילי..
    מקווה ששתינו נקבל תשובות משמחות בקרוב!
    כשאני הפסקתי עם הגלולות לקח מלא זמן עד שהמחזור הפך לסדיר... מתי את אמורה לקבל?

?

אעדכן!
  • שלום
    היום בדקתי יצא שלילי
    ממליצה לך לחפש בגוגל מה זה אומר ביוץ, צריך לבדוק מתי את מבייצת ולוודא שאת עושה סקס בימים האלו, זה בד"כ משהו כמו 24-48 שעות בהן יש את חלון ההזדמנות הזה...
  • מקווה ששתינו נקבל תשובות משמחות בקרוב!
    כשאני הפסקתי עם הגלולות לקח מלא זמן עד שהמחזור הפך לסדיר... מתי את אמורה לקבל?

?

אעדכן!
    הייתי אמורה לקבל כבר ביום שבת..
    אבל גם חודש שעבר איחר לי ב 4 ימים...
    אני מקווה לקבל כמה שיותר מהר ולהתחיל את הפרוטוקול הראשון שלי בתקווה לאחרון ??

מתי את אמורה לקבל?

מחזיקה לשתינו אצבעות
  • הייתי אמורה לקבל כבר ביום שבת..
    אבל גם חודש שעבר איחר לי ב 4 ימים...
    אני מקווה לקבל כמה שיותר מהר ולהתחיל את הפרוטוקול הראשון שלי בתקווה לאחרון ??

מתי את אמורה לקבל?

מחזיקה לשתינו אצבעות
    הלוואי שהאיחור יהיה בגלל הריון :)

אני אמורה לקבל ביום שישי, משתגעת בינתיים...
    יש לי כל כך הרבה סממנים ועדיין - זה יכול להיות במקרה, כי יש וירוס של בחילות שרץ עכשיו ושהצרבת זה ממשהו שאכלתי ושהכאבים בחזה כי זה לפני מחזור או משהו... לא יודעת.. ממש מנסה לא לצפות כדי לא להתאכזב אבל זה ממש קשה...

עברתי הפלה טבעית לפני כמה חודשים, בשלב מאוד מאוד מוקדם של ההריון אבל ידעתי שהייתי בהריון עוד לפני הבדיקה... עכשיו אני יודעת בערך למה לצפות אז אני מחפשת את זה כל הזמן...

• הלוואי שהאיחור יהיה בגלל הריון :)

אני אמורה לקבל ביום שישי, משתגעת בינתיים...
    יש לי כל כך הרבה סממנים ועדיין - זה יכול להיות במקרה, כי יש וירוס של בחילות שרץ עכשיו ושהצרבת זה ממשהו שאכלתי ושהכאבים בחזה כי זה לפני מחזור או משהו... לא יודעת.. ממש מנסה לא לצפות כדי לא להתאכזב אבל זה ממש קשה...

עברתי הפלה טבעית לפני כמה חודשים, בשלב מאוד מאוד מוקדם של ההריון אבל ידעתי שהייתי בהריון עוד לפני הבדיקה... עכשיו אני יודעת בערך למה לצפות אז אני מחפשת את זה כל הזמן...

אני בדיוק כמוך , עברתי הפלה לפני כמעט חודשיים ..
    אני עכשיו שבוע לאחר ביוץ…
    כמה ימים לאחר ביוץ הופיעו הבחילות והתכווצויות בבטן ..עייפות ..עצבים ..
    יש תיאבון , אבל כל מה שאני אוכלת עולה לי בגרעפס ??

אני סקרנית מה זה היה בסוף …קיבלת מחזור ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה