ברית מילה לתאומים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • שלום כבוד הרב .
  נולדו לנו תאומים בנים, אחד מהם ככל הנראה ישאר מאושפז ( לא משהו חמור ) במועד המיועד לברית והשני ישתחרר הביתה .
  האם חייב לערוך לתינוק הבריא את הברית במועד - שמונה ימים - או שאפשר להמתין שבוע / שבועיים עד שאחיו ישתחרר ונעשה להם ברית יחד ?
1 תגובות
עמוד 1
 • בשעה טובה והמון נחת משניהם!

  זו שאלה מאוד נפוצה בתאומים, אגיד לכם איך ההסתכלות שלי על הענין-
  מצד אחד יש את הנוחיות שלכם, לערוך טקס אחד ולא 2 טקסים, מצד שני המצווה היא ביום השמיני למעט מקרים של מחלה וכד' וזו זכותו של התינוק שאם כבר עושים לו ברית לפחות שיזכה למצווה בשלמות...ומצד שלישי, לטפל בתינוק אחד לאחר ברית יותר קל מאשר לטפל בשניים במקביל, אז גם לא בטוח שזה יתרון עבורכם.

  אני מציע, לערוך לראשון ברית ביום השמיני, בבית או בבית כנסת בצורה מצומצמת בכדי לקיים את המצווה, ובעזרת ה' כשיבריא השני לערוך את הברית עם טקס גדול כראוי ולחגוג לשניהם.

  לעוד שאלות ויעוץ נוסף אפשר לפנות אלי בטלפון או בווצאפ 052-8899227

  בברכה ובמזל טוב,
  המוהל שמואל אבידן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה