איחור במחזור לאחר הוצאת התקן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בתאריך 28.4 הוצאתי את התקן מסוג מירנה לאחר שהיה אצלי 3 שנים יומיים לאחר מכן היה לי דימום חזק במשך שבוע מאז לא קיבלתי מחזור.
    ב 1.6 עשיתי בדיקת הריון ביתית והיו שני פסים אחד כהה וחד בהיר.
    יום למחרת עשיתי בדיקת דם התוצאה בטא 7 (נאמר לי שזה לא הריון)
    מה הסיבה שהמחזור לא מגיע?
3 תגובות
עמוד 1
  • תוצאה של בטא 7 אמנם ערך נמוך אבל לא תוצאה שלילית לגמרי. יש לחזור על בדיקת הריון בדם ולראות אם יש מגמת עליה או ירידה. כמו כן יש לפנות בכל מקרה להמשך מעקב או בירור אצל רופא נשים.
    בהצלחה
  • שלום
    המחזור האחרון שלי היה באוגוסט 14. הוצאתי התקן מירנה ב 7 לספטמבר
    עדיין לא קיבלתי מחזור
    זה כבר איחור של מעל שבועיים
    האם זה תקין?
  • שלום
    המחזור האחרון שלי היה באוגוסט 14. הוצאתי התקן מירנה ב 7 לספטמבר
    עדיין לא קיבלתי מחזור
    זה כבר איחור של מעל שבועיים
    האם זה תקין?
    כנל
    אני המחזור שלי היה ב25 לאוגוסט והוצאתי התקן מירנה ב17 לספטמבר ומאז לא קבלתי כשהוצאתי היה לי דימום של כמה ימים ומאז כלום כבר 11 יום עבר עשיתי בדיקה ביתית יצא שלילי האם האיחור הזה באמת נורמלי?
    אשמח גם לתשובה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה